Zlavit poziadavky?

Príspevok v téme: Zlavit poziadavky?
tom

Az prilis casto sa mi stava, ze mam zaujem o nejaku babu, ale v 99% pripadoch ona o mna nie. V reali ma zvacsa slusne odmietnu, cez internet zas najcastejsie neodpisuju :)

Lenze ja nechapem preco, nie som sice 2x krasavec to priznavam, ale zase ani nejak uplne skaredy nie. Nerozumiem, a to zrovna zeny tvrdia, ze im o vzhlad nejde. A pritom "neriesim" tie najvacsie krasavice, ale mne sympaticke zeny (uznavam, su celkom pekne, ale zase nie miss world). Problem ale asi bude v tom, ze zrejme ziadnu z nich nepritahujem.

Lenze co mam robit, to sa mam zacat zaujimat o tie co ma nepritahuju? To by podla mna nebolo spravne a hlavne fer ani pre tie dotycne, keby beriem "taku co ostane"...Na druhu stranu uz mam tej samoty dost. Ved nepotrebujem nejaku superkocku po ktorej sa bude cela ulica obzerat, ale pritazlivost tam byt MUSI, zena musi byt pre mna aspon trochu pekna, bez toho to jednoducho nejde...Alebo sa mylim a mam prehnane poziadavkyt vzhladom na svoj priemerny vzhlad?

kvakinko

tom,

kolko zarabas?
Je pavda, ze zenam na vzhlade, ani veku nezalezi. Musis im vyplaznut prachy na stol a potom sa s tebou zacnu bavit. Sa divim, ze v tvojom veku tomu nerozumies. Oni tomu hovoria zivotne istoty, muzi to nazyvaju prostituciou. Lacnejsie ta vyjde navsteva verejneho domu. Ver mi!!!

tom

Mam 22, a ak tym narazas na to, ze som povrchny, tak ta ubezpecujem, ze to naozaj nie som, ajked to mozno podla prveho prispevku tak vyzera. Mne nezalezi len na vzhlade, len tam vravim o nejakej miere pritazlivosti, ktora tam byt musi, a kde sa ustupit prilis neda - ako chlapa ma zena musi aspon trochu vzrusovat...Ved snad vies o com vravim ;) Lenze obojstranne je to strasne zriedkavo, vlastne za cely zivot mi to vyslo snad iba 2x, aj to naposledy pred skoro 2 rokmi, a to ma stve najviac :( Ved nechcem tak vela...