Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

...??? PRE VSETKYCH AJ PRE RNG...

nelliza

synamin mne sa tak zda ze chces silou mocou pocut ze jeden z tych dvoch vyrobkov na 100% funguje. Ja sama som kedysi brala kdejake tabletky medzi nimi ja CLA a je to blbost. Vyhodila som za to strasne peniaze ale vysledok ziaden. Potom som sa na to vykaslala a zacala som cvicit a zmenila stravu a zmenila sa mi aj vaha. Usiko ma pravdu je to onicom. Kasli na tabletky tie ti nepomozu len ze das za ne peniaze ktore mozes vyuzit aj na nieco ine.

janinchen

Ahoj, pokusim sa o normalny prispevok:)
mam skusenosti iba s synaminom ale podla mna zabera, nech si kdo hovori co chce. Je ale pravda ze dost sportujem a stravujem sa zdravo. Ale to som robila aj predtym a nic sa nedialo. a mam pocit ze odkedy uzivam synamin vaha ide dole :))

moniqua

Po lopate povedane neprezierat sa a cvicit.Zbytocne vyhodis kopec prachov za tieto pripravky a nic z toho,uvidis.

RNG

zasadne proti nim zase nie som, niektore v dostatocnych davkach su ucinne zvysujuce spalovanie tukov ale sinamin asi medzi ne nepatri.
Výtažek z oplodí bigarádie 25 mg, výtažek z čajovníku 110 mg, l-karnitin 25 mg, horčík 50 mg, chrom 50 mcg, želatina 65 mg
Ked hovorim o vytazku z caju, musim specifikovat mnozstvo ucinnych latok ako polyfenoly a kofein
Ucinna davka cajovych vytazkov je okolo 750 mg (45-65 % polyfenoly) s 400 mg alfa lipoickej kyseliny.
Davky na druhe:
L karnitin-1000 mg(najlepsie ako acetyl l karnitin)
Chrom 200 az 800 mcg (pikolinat obvykle)
Horcik aspom 200 mg, velmi zalezi na forme, karbonatu je aj 800 mg malo, laktatu je aj 100 mg dost.
Ale ani pri tychto klinicky ucinnych davkach nemozno ocakavat ziadne zazraky. Ovela viac robi uprava stravy(znizenie kalorii) a cvicenie.

Velke davky alkaloidov(kofein, tein, teobromin..,.) znacne zrychl;uju metabolizmus, ale casto zvysuju aj tlak, takze opatrne!!

usiko

no, pretoze RNG je zasadne proti takymto sajrajtom na chudnutie....si nepochopila? On vie, ze nefunguju a ze je to len tahac penazi od zufalych ludi, co so sebou si nevedia rady.....On ti asi sotva poradi, ktory je lepsi, alebo ucinnejsi, lebo oba su to sprosstosti.....

Prepacte RNG, ale moj nazor....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

...??? PRE VSETKYCH AJ PRE RNG... - Fórum - ZDRAVIE.sk