Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleróza multiplex

Príspevok v téme: Skleróza multiplex
ladislav forgon

Diagnostikovali mi SM 6. 11. 2008 ako relapsoremitujúcu. Nechápem viac vecí. Tvrdí sa že príznaky /u mňa akurát tak zápaly dutín, striedavo trojkanného nervu a stredného ucha/ pri tejto nemoci vyvoláva vraj vplyv tepla, prípadne ich zosilňuje. V horúčavách sa cítim super, no keď sa na jeseň ochladí, začína moje trápenie...diagnostikovali ma vôbec správne? Nemám žiadne iné príznaky ani ťažkosti, len v r. 1994 som mal zápal očného nervu, kt. sa úplne vyliečil. Prosím niekoho, kto má podobné príznaky, nech mi napíše, čo si o tom myslieť a čo mám ďalej očakávať.

Jaa1234

SM dokaze velmi dobre napodobnit borela/neuroborela, mykoplazma, chlamydia a ked ti pomaha teplo tak dam ruku do ohna, ze mas daco z tohoto a pekne sa to da liecit, lenze nasi lekari tot ... tak sup porobit testy.

Jaa123

Ahoj, ako ti diagnostikovali SM ? Musis mat pozit 3 testy a to lumbalku, ocne VEP a MRI. Ak len na zaklade priznakov, tak SM na 10000 percent nemas. Pomaha ti tepla sprcha, kupel ?

bubu1512

Ahojte na fcb som vytvorila skupinu s nazvom Skleroza multiplex SM.bola by som rada aby ste sa pridali a aby sme mohli otvorene komunikovat o nasich problemoch a aby sme si vedeli vzajomne poradit ci pomoct popripade sa aj stretnut ☺tesim sa na vas esemkari

Matej

Pozvánka na podujatie Združenia pacientov s ochorením sclerosis multiplex Nádej pri príležitosti Svetového dňa sklerózy multiplex pod názvom Deň Nádeje.

Ivka 1

Agika ozvite sa mi na mail , nie som sice Evina ale prirodne doplnky ,ktoré užíval jej manžel poznám a môžem vrelo odporúčať - poradiť pri SM. Osobne poznám ich príbeh.

RNG

Okrem odmaskovaca NAC/ACC v davkach 2 x 600 az 1200 mg tu spomeniem novsi preodukt na odmaskovanie vysoke davky serrapeptazy, az 3 x 120 000 IU boli pri SM/MS znacne ucinne.
A este raz zdoraznim zvysovanie viralnej imunity, lebo rozne virusy, co mame v tele cely cas napadaju myelinove izolacie a vytvaraju lezie kedykolvek nam poklesne viralna imunita.Viac na rozne prostriedky na to najdete cez Google.sk pod rng herpes kde treba pouzuivat viacero menovanych a obmienat z casu na cas pri dnesnych tichych viralnych epidemiach, ktore ked sa navonok neprejavia zretelne, tak ich lekari jednoducho nechcu vidiet.A aj potom to skor riesia vyckavanim, nech si to telo vybojuje samo.
Na zrychlenie regeneracie nervov treba doplnok DHA az 1 gram denne. Okrem rybzacich olejov obsahuje Krill olej DHA vo forme ovela ucinnejsich fosfolipidov(ryby maju triglyceridy)Davka krill oleja je 2 gramy denne, a tiez olej z chobotnic, exttra bohaty na DHA , pod menom Calamarine.

Agika

EVINA, teraz som citala Vas prispevok, a mala by som zaujem o tie vyzivkove doplnky, co uziva Vas manzel, moj brat ma 26 rokov , a teraz mu zistili MS, a este nema ziadnu terapiu.
Vopred Vám dakujem za odpoved

RNG

Chorobu z kolisania na lodi alebo v lietadler, tj zaludocnuu nebvolnost verlmik ucinne potlaca dumbier(Ginger, zingiber oficinalis) Mozes si zobrat par platkov ale najlepsie je kandizovany, lebo ten ma trvanlivost aj roky
Predavaju aj cukriky,,zele a podbne ale najlepsie si je ho spravit sam. Narezat dumbierovy pakoren na platky 3-4 mm hrube, povarit v cukrovom syrupe, susit na perganenovcom papieti posypanom cukrom pri teplote peci 90 stupnov celzia, aj kym je vcelkom suchy.
Staci mat pri cestovani maly kustik v ustach a obcas do neho jemne zahryznut.
Nevylej ten syrup, zide sa na drinky, to je totiz pravy gingerale syrup. Trosku z neho do sodovky ti vyrobi Gingerale, pravy nefalsovany, nie nejaku priemyselnu nahrazku.

martin82

Ahoj Musala, si si ista ze to suvisi s SM? Preco si musela vystupit, prislo ti zle? Ja lietam v pohode...zatial. Rozsiahlejsie info o SM je tu: www.zdravie.sk

Musala

Dobrý deň. Mám už diagnostikovanú SM. Ke´d som bola na lodi stačilo malé zakývanie a ja som musela vystúpiť. Preto sa bojím prípadných turbulencií v lietadle. Neviete niekto či môžem letieť 1 až 2 hodiny?? Ďakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skleróza multiplex - Fórum - ZDRAVIE.sk