Domácie liečenie

Príspevok v téme: Domácie liečenie
nelly15

Ahojte určite ma tu poznáte.Ak nie mám 15 výška 168cm a váha 64-70 kg.Váha sa dosť často pohybuje hore dolu mám teraz problémy s bulímiou bola som cca mesiac a niečo čistá a teraz sa to opať začalo a to ja nechcem.Takže som sa rozhodla písať sem jedálničky a váhu.

Váha dnes je 69,5 kg ! čo je hrozné, mám v sebe 5 tabletiek fenolaxu ale viem že to nič nevyrieši tak dúfam že na wc ani nepojdem.

Od zajtra chcem do svojho jedálnička naspať zaradiť zeleninku a ovocie.

Uvažujem aj o pridaní masa aj keď som už asi 5-7 mesiacov vegetarianka a maso som nejako v láske nikdy nemala.

Ešte len tolko teraz som sa začala prejedať kvoli priatelovi,teraz už ex priatelovi a chcem sa opať smiať zbaviť sa depresií a sebapoškodzovania !

nelly15

podnikatelka:praveze ja si myslim že vyzeram tak na 70-80 kg...vyvalene brucho hnusne stehna...same strie už žiadne prsia,samé jazvy po rezaní...totalne som si pos*rala celý život

nelly15

ak chceš možeš sa pozret že tie moje špeky su ozaj všade fotené ked som mala včera 69 kg no najedeni....aj ked sa snazim formovat postavu tak nevidim žiadne vysledky

img.enter4u.eu

podnikatelka

no vies ako 100 ludi 100 nazorov...podla mna ked chces schudnut zdravo aby sa ti kilecka nevratili a aby si konecne bola stastna a nemusela bojovat s hnusnou bulimiou a anorexiou je:
velmi vela pit(cajiky nesladene, vodu, mineralku, dzus)
dalej papat viac krat denne(doobeda ovocicko a viac sacharidy a poobede bielkoviny a zeleninku a mozes si kludne dopriat aj sladke..a uvidis ako to super zvladnes a ake bude z teba krasne dievcatko =)

nelly15

praveže ja mám od Lenky Korínkovej knižku o delenej stave ked som ju držala a je najlepšie nejest do 12 naobed lebo sa telo čistí a ja praveze potom dost chudnem takže to je v podstate aj na zvyku

a dost mám aj športovej aktivity si myslím cvičím tak 5-krat do tyždna hodinu a niečo

podnikatelka

babulka to nic nic nic nepapanie z toho sa velmi pribera...mozno to znie cudne ale cim viac spapas tym viacej schudnes...