Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoky tlak -) vysetrenie obliciek?

dinnka

Dakujem za vypis vysetreni.. Viem, ze budeme platit..ale vies zdravie je len jedno..;).. Nahodou nevies o sukromnej nefrologickej ambulancii?

zuzana12345

robili mi sono žaludka obličiek a nadobličiek tiež sono štítnej žľazy.Merali mi očný tlak a očné pozadie.Interné vyšetrenie aj neurologické.Bola som aj na ušnom dokonca aj na CT.Všetko som mala OK.Ozaj aj krv mi brali to bolo tiež v pohode.Predpísali mi lieky na tlak,ale hrozne som po nich kašľala,dusili ma a tak som sama zisťovala čo mi vlastne je.U mňa to bola totálna psychická vyčerpanosť tlak už mám v norme,ale psychika je v zadku to sa úplne vyliečiť nedá,preto som sa pýtala či nemal nejaké problémy.Môj manžel mávala často zapálené oči,dávali mu injekcie do nich až kým nezistili,že je to zo zubov.Mal pokazené zuby od koreňov.Keď mu ich vytrhli,zápal zmizol.Môže to byť všeličo len pokiaľ vyhľadáte súkromného lekára budete za to platiť ale to určite vieš

dinnka

Nie nema, len s ocami..stale krvave oci..bohvie ci nema vysoky ocny tlak..hlavne ze jeho ocna tvrdi ze nema..Nie nemal ziadne kriticke obdobie, ten tlak mu zistili uplne nahodne pri vysetreni, zhruba pre tristvrte rokom..odvtedy sme sa snazili to "zrazit"dole.. A prednedavnom pri uplne inom vysetreni sa nahodou zistilo, ze ma ten zvyseny kreatinin, preto aj chcem aby siel na vysetrenie obliciek.. Zmena jeho obvodacky nie je v mojich rukach..skor chcem pozriet nejake sukromne ambulancie kde by ho vysetrili aj bez vymenneho listka..Lebo bezne na nefrologiu treba vymen. listok, vsak?Lebo na urologiu nie, tak ma napadlo ci aj na nefrologiu treba.. Mohla by si mi prosim napisat ake vysetrenia ti konkretne robili?

zuzana12345

dinka,ten 140by bol ešte v norme ale 110 je dosť vysoký.Spodná hranica pre vysoký tlak je140/90.Neprešiel tvoj priateľ nejakých stresovým obdobím myslím či nieje psychický vyčerpaný.Pokiaľ ho obvodná lekárka nechce poslať na odborné vyšetrenie,mal by je zmeniť.Má aj iné zdravotné problémy?

dinnka

Ano, ma 27 rokov..zvyseny ocny tlak zevraj nema, a nahodne mu zistili zvyseny kreatinin, tak mozno aj s tym to ma suvis..Len by som potrebovala vediet presne nazvy vsetkych vysetreni, ktore treba absolvovat, lebo to budeme musiet sami vybehat, lebo obvodna ho odmietla kamkolvek poslat, pre nu tlak 140/110 NIE JE vysoky.. Nastastie uz taky tlak nema, nasadili sme zmenu stravy a rozne bylinky, tak uz mu to kleslo, ale aj tak to nie je este v norme..Takze kedze strava nezabrala na 100percent, treba vysetrenia..Tak preto zistujem ze ake..Ak by si mi mohla este konkretne vypisat co vsetko si absolvovala, bola by som moc vdacna..

zuzana12345

dinka,bola som na sone obličiek a tiež mi spravili sono všetkých orgánov čo sa v blízkosti obličiek nachádzajú.Ďalej som bola na očnom,tam mu zistia či nemá vysoký očný tlak,prípadne očné pozadie.ďalej interné,neurologické aj ušné vyšettrenie.Potrebujú zistiť z čoho to má pretože predpokladám že je ešte mladý

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoky tlak -) vysetrenie obliciek? - Fórum - ZDRAVIE.sk