Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nenecha sa vylizat..

ellyy

jo mne to smrdi...ale dodrziava hygienu, skor si myslim ze je problem v tom ze je same syry, mlieko, a ziadne ovocie a zeleninu

987654321

ellyy - "nemozem za to ze ked uz to citim, tak mi je z toho zle..." keď akože cítiš čo ??? ked mu smrdí, šablu by som hodila aj ja. ak dodržiava hygienické návyky, nevidím problém...

šalala

Ja ked nemam po ruke sprchu, tak sa utriem tými vonavými mokrými utierkami, ktoré su priamo na intímnu hygienu. Dať priatelovi pusu po orale - nemam problem. Ani ked to robim ja jemu, ani ked on mne. Užívame si jeden druhého a tak to má podľa mňa byť. Proste si navzájom chutíme, takže nemáme problém, ani iné predsudky...

ellyy

nemyslim si ze je to otazka zrelosti je vela vydatych zien ktore to nerobia...!!!

nemozem za to ze ked uz to citim, tak mi je z toho zle..., a okrem toho som to uz par krat skusala, nepoviem keby som to nikdy neskusla..ale myslim ze lepsie je vobec to nerobit ako pred nim hodit sablu...:-((((

a po druhe som mu povedala, ze nechcem aby mi to robil ked ja mu nerobim a robi to aj napriek tomu, ja mu zase na oplatku robim dobre ked mam svoje dni...

jofo...

adam, ja si myslim ze muzi to robia napriek tomu, lebo zenu natolko lubia a povznesu sa nad to, aj ked tv kutiku duse velmi po tom tuzia. Ale urcite kazdy muz veri ze casom sa to zmeni. Ved toto intimne zblizenie nenahradia ziadne ine praktiky.

niekto

macka26 nemyslim si ze to je otazka zrelosti
casto krat sa stava ze muzi zenu k tomu nutia a aby to este aj hltali necudujem a ze je niektorim z toho na vracanie

inak osobne by mi asi vadilo viac keby ze zakaze mne robit ako to ze ona mne nerobi lebo jej je z toho zle

macka26

prepacte, ale komu je z oralneho sexu, myslim zena muzovi zle... priam na vracanie, pravdepodobne nie ste dost zrely na sexualny zivot..
odmietanie zeny o vylizanie s najvacsou pravdepodobnostou prameni z pocitu, ze co ak partnerovi nebude voniat, chutit, z nicoho ineho...

xyxyz

ale ja neodsudzujem za to, ze to nechcu robit, ale za to, ze aj napriek tomu si to nechaju robit ony...ked ja nechcem nieco niekomu urobit, tak to ani ja nebudem pozadovat

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nenecha sa vylizat.. - Fórum - ZDRAVIE.sk