Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stojí mu ale nemá chuť...

Plysiak

nie, nie je to ani nabozensky ani sa nehambi.. aj mne velakrat stal, ale.. to moze byt kludne vytazenostou... ak stale premysla, alebo pracuje v praci, byva tam dlho.. proste.. nema chut.. vela zalezi aj od nalady.. ale co si citam problemy ja mam asi kazdy :D:D:D

martin_

To je vazne zvlastne.. chalan nechce ale baba ano :-D... a nechce ani oral ani nic?.. teda vobec si mu ho nevidela?... moze tam byt ze sa hambi za nieco.. mozno ho ma zapaleny, alebo fimozu alebo co ja viem co. Ked uz mi stoji to znamena ze mam chut. Ale ak by mi stal a nechcel by som kvoli niecomu inemu tak neviem naco sa vyhovorit.. skus sa ho normalne spytat.. myslim ze ked spolu chodite mali by ste si povedat vsetko

majja

chcem len vedieť či je to fyzicky možné, teda či sa to stáva aj iným, alebo je to len výhovorka a je za tým niečo iné... čo sa s tým dá robiť?

martin_

Nie je to nejaky nabozensky problem? ;-D.. som mal spoluziaka a on sa ani nechel pozret na mobil ked som tam mal "hole baby"

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stojí mu ale nemá chuť... - Fórum - ZDRAVIE.sk