Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechali by ste di to?

elka.

A OKREM TOHO SA DOMINIKA UŽ ROZHODLA!
A KRĎŽE SEM UŽ NEPRISPIEVA, UŽ NAŠE NÁZORY NEPOTREBUJE.
-
UŽ BY SME SEM
// N E M A L I P R I S P I E V A Ť //

elka.

lenka, lenže ty si zabezpečená / až príliš/, máš muža, dom, byt, dve autá, ty nemusíš riešiť existenčné problémy.
A to že sa nechránila pri sexe? Aj ty si sa chranila a ostala si tehotná.
Domča má 23 rokov, nie 16, o ochrane toho určite vie, ale stala sa nehoda.
A prečo útočíte ak je niekto za potrat? Treba vypočuť obe strany.

lenuliatko

machulka ma pravdu.je tolko moznosti ako sa chranit.vzdy som si myslela ze baby su tie ktore si chcu davat pozor a myslia na ochranu aj ked su neviem ako nadrzane.ale pozeram ze cim dalej tym je to horsie.a potom len tak sa TOHO zbavit ako keby nic ved chybicka se vloudila.teraz ked vidim svoju krasnu dcerku ako spinka az mi je do placu keby som ja raz rozmyslala nad niecim takym.verim ze keby domca raz mohla vidiet ako by to dieta vyzeralo rozmyslela by si to.nech ho da radsej na adopciu ako by ho mala zabit.ved ma pravi na pekny zivot.

machulka006

ach jaj... choďte už do čerta s tým vašim PLODOM sakra...
dieťa nič necíti? ? ? to by ste sa velice čudovali...
mala mať rozum keď sexovala...
ide tu o zodpovednosť... proste, človek si má byť vedomý svojich skutokov a ich dôsledkov... predpokladám, že ak nemôže rátať s otcom dieťaťa, asi to nebude dlhoročný priateľ... ak si chcela užívať, prečo neriešila ochranu?
prečo si to má s prepáčením "odsrať" teraz to dieťa? nehovorím, ak by bola znásilnená, to sa dá pochopiť, ale takto? a ešte raz tu padne slovo o bunkách a plode tak bude zle :D

machulka006

ach jaj... choďte už do čerta s tým vašim PLODOM sakra...
dieťa nič necíti? ? ? to by ste sa velice čudovali...
mala mať rozum keď sexovala...
ide tu o zodpovednosť... proste, človek si má byť vedomý svojich skutokov a ich dôsledkov... predpokladám, že ak nemôže rátať s otcom dieťaťa, asi to nebude dlhoročný priateľ... ak si chcela užívať, prečo neriešila ochranu?
prečo si to má s prepáčením "odsrať" teraz to dieťa? nehovorím, ak by bola znásilnená, to sa dá pochopiť, ale takto? a ešte raz tu padne slovo o bunkách a plode tak bude zle :D

\"\"\"

neznič si život. moja kamoška je slob. matka a má to hrozne ťažké. rodičia jej pomáhajú, ale tiež pracujú a majú len dvojizb. byt. skúsila byvať sama, ale neutiahla nájom zo 4000,- materskej. Nemá školu,nemá peniaze, nemá kamošky, nemôže sa zabávať,nemá frajera, lebo všetci utečú ak sa to dozvedia. Je nervozna, uplakaná. Pomaly nemá ani na plienky. Mama je upratovačka, otec vartáš. príjem majú tiež nízky. a ešte má aj malého brata. A to dieťa vycíti, že je mama nervozna. stále plače, v noci nespí, málo papá. Všetku výbavu má z darov.
Ak bude väčšie, bude len a len trpieť. Bez otca, v biede, v malom byte s ostatnými.
-
Domi ak na to nemáš, nenechaj si ho.
Ako píšu, je to plod. Nie dieťa. Máš život pred sebou. Doštuduj, nájdi prácu, priateľa, užívaj si mladosť. Rodinu si naplánuj na neskôr.

o

ježiši, ak sa necíti na to mať dieťa, tak čo ju prehovárate. ja som za potrat. veď je to plod, ktoré nič necíti. to, že má náznaky rúk a nôh, vždy je to plod, pokial je v bruchu. a to, že sa mrví, je inštinkt, nerobí to z rozumu, ten ešte nemá vyvynutý natoľko aby rozmýšlal. čo vy si pamatate, keď ste boli v brušku?
aj ja som za potrat, ešte bude mať kopec detí.

lenuliatko

teraz sa zda ze je to nieco hrozne ale casom pride ten krajsi pocit ked sa babo narodi.ja si myslim zeby to hned olutovala kebyze si da babo vziat.
preco by malo zato platit ono.ved nie to dieta urobilo chybu ale jeho nezodpovedna matka ktora teraz chce odstranit co jej prekaza.v beznom zivote to tak nechodi ze ty sa mi nepacis padaj prec.to by potom aj v praci tak fungovalo:mne ako sefovi sa nepacis padaj prec a uz nemas robotu.ubohost

viera33

Slobodne rozhodnutie?
A pamätáš sa ked si sa slobodne rozhodla narodiť?
A tiež sa slobodne rozhodni kedy umrieš...
Život je dar a my sme len jeho spravcami,tak sa tu veľmi nenaparujme..lebo nevieme kto z nas sa dožije zajtrajška.Takže slobodne rozhodnutie.Pokora k zazraku menom život nam chyba.Čo je oproti tomu škola /ktoru si môžeš dokončiť popri/ a verim,že maš rodičov,ktori ťa miluju a prijmu tvoje dieťatko a pomôžu ti,nevravim,že nebudu problemy,budu,ale všetko sa da riešiť a ty budeš hrda mama,ktora dala život človeku.

hmmmmmm

mna by skor zaujimalo preco s otcom dietata nemozes pocitat???ved predsa vsetci davno vieme ze deti nenosi bocian...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nechali by ste di to? - Fórum - ZDRAVIE.sk