Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa naucit anglicky?prosim pomoc

Príspevok v téme: ako sa naucit anglicky?prosim pomoc
tragedy

ahojte, moj priatel sa potrebuje naucit po anglicky. je pracujuci clovek, robi od rana do vecera, a ja ho to naucit nedokazem:( v skole sa ucil len nemcinu, takze nema ani len zaklady...
mate s tym niekto skusenosti??
myslite ze pomoze nejaky kurz?
alebo kniha pre samoukov?
alebo psychowalkman?
prosim o rady a skusenosti:) dakujem

janiiik

práve ma v práci povýšili a musím vedieť po anglicky, ale mne tá angličtina vobec nejde, prosím poradte mi ako sa ju naučím

fialocka

Ja by som sa tiez priklonila k nejakemu kurzu, kedze si za tie hodiny zaplati, bude "nuteny" tam chodit, robit si ulohy... doma sa clovek donuti ovela tazsie, nic ho nenuti. Najlepsi by bol asi sukromny ucitel, alebo kurz kde maju mensie skupinky ludi, vo velkej sa strati a nebude nuteny komunikovat. A mal by sa snazit byt s jazykom v kontakte co najcastejsie, cim viac tym rychlejsie sa do toho dostane. Anglictina je lahka, tak drzim palce! :)

andy

Kurz určite pomôže, ja som tiež chodila rok a naučila som sa viac ako 4 roky v škole nemčinu. Alebo ak má na to peniaze, sú aj súkromní učitelia, ktorí sa prispôsobia aj časovo. Kniha nestačí, musí s niekým komunikovať, niekto ho musí opravovať vo výslovnosti

luciaaa

Spravna vyslovnost anglictiny sa dnes da velmi lahko pochytit hoci aj z pesniciek, anglickych radii ci televizii. A na efektivne naucenie sa cudzieho jazyka su dobre kurzy, v kolektive je to lahsie ako sa doma ucit. Kedze v kolektive je clovek nuteny aj nieco povedat a trochu sa tomu venovat, ale ak sa rozhodne ucit doma, tak to bude stale odkladat a nikdy sa k tomu "nedokope".

[zruseny8]

neviete ako sa mam naucit spravne citat a so spravnym prizvukom hlavne? ked v skole citam, tak sa zacinaju vsetci smiat

poliewoocka

Kniha pre samoukov pomoze len v pripade, ak ma naozaj velke odhodlanie naucit sa po anglicky. Avsak potrebuje aj cas na zvukovo nahrane lekcie, precvicit si vyslovnost. A to nehovorim o konverzacii. V tomto pripade budu najvhodnejsie tzv. rychlokurzy, ktore su dnes dostupne skoro v kazdom meste a beru ohlad aj na pracujucich. Ak bude v kolektive, bude to prenho lepsie. Ani psychowalkman nie je zly..
Drzim palceky:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa naucit anglicky?prosim pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk