Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mali ste vztah, sex, manzelstvo s cudzincom?

ksl

Mne sa podarilo mať sex raz s grékom a raz s američanom. Grék ma usilovne a naozaj okúzľujúco balil 6 týždňov,pracovala som tam ako delegátka CK,nakoniec som si povedala,prečo nie.Samotný sex o ničom,ale tie rozprávky okolo toho - super.Oni tú grécku vznešenosť a mytológiu majú jednoducho v sebe. V USA som tiež pracovala,ako študentka, a ten môj bol super,bola to tá akcia typu primerane alkoholu a naozaj sme si sadli fyzicky.Dobrá náhoda.Ale inak vždy sa mi najviac páčili Slováci a veľakrát sa mi aj v zahraničí stalo,že sa mi tam páčil nejaký chlap a vykľul sa z neho slovák.Všade dobre - doma naj... :))

colbert

Ja mam manzela z Venezuely.Pre mna uplne najkrajsi chlap vobec.A preco?Od roku 2001 som v zahranici,takze je normalne,ze som sa zalubila prave do cudzinca.Slovakom som sa vyhybala,pretoze tych co som poznala (co boli tiez v zahranici) len slopali a mali aj drogy.Ale ked mam byt uprimna,uz od puberty sme s najlepsou kamaratkou snivali o tom,ze raz vydame za nejakych peknych cudzincou.A aj sa stalo,ona ma taliana a ja som uz vydata :-) a o dva mesiace idem na dovolenku do Venezeuly,kedze jeho rodina ma este nepozna :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mali ste vztah, sex, manzelstvo s cudzincom? - Fórum - ZDRAVIE.sk