chlap podvadza tehotnu manzelku

[zruseny12]

...ja sa moc nerada zapajam do takych diskusii,ale myslim si,ze je to obycajny chudak,ktory nevie ovladat svoje pudy...tiez som take nieco zazila,ked som bola tehotna/mala som rizikove tehotenstvo/,ex si nasiel inu a dlho ma tahal za nos...taky chlap je uboziak...

june

ano, najst si frajerku v obdobi, ked je zena tehotna, urcite nie je fer. hlavne fakt, ze zena otehotnela, co sa nie vzdy podari na prvykrat, svedci o tom, ze sex mali.
alebo muzovi prekazaju deti? poznam zopar takych, co bocia od otcovskych povinnosti, ktorym vadia usoplene a placuce deti....
mozno je karierista a rodina mu je prekazkou, staci mu slobodna, bezdetna zena, aby sa o neho postarala vo vsetkych smeroch.

fraisee

vzdy som si myslela ze na rozchode musia niest vinu obaja ale uz si to nemyslim. a co s takym chlapom? kopnut medzi nohy a najst si ineho.

ksl

Na rozchode/rozvode nesú vinu obidvaja partneri!!!! Vyslovene platí,že sex je jediná páka,ktorú žena na chlapa má.Plač,vyhrážky a urážanie ho veľmi rýchlo omrzí,no a koho by to aj bavilo,furt odprosovať za všeličo. Drvivá väčšina mužov je kvôli dobrému sexu ochotná robiť hocičo..To ju mamka nepoučila,že keď to nemá doma,pôjde inde? Opačný prípad,ale je keby nemohla kvôli tehotenstvu a zdravotnému stavu,v tom prípade súhlasím so Shaulou

colbert

Urazliva,trucovita,ziarliva,papulnata,prikazuje mu co ma robit,zrejme s nim nechce ani sexovat....sorry,ale ktory chlap by chcel takuto zenu?Nasiel si inu a ani sa mu necudujem.Aj ja som vydata,ale este sa mi nestalo,aby som z muza robila "somarika"...nech sa ta dotycna nad sebou zamysli.A to ze je tehotna urcite problem nie je...

roßotik

píšeš:"Poznam iba ju, jeho velmi nie. Viem, ze je lahko urazliva a dokaze trucovat cele tyzdne, ziarliva a casto mu hovori, co ma robit. Ale zeby toto bol dovod, pre to, co robi? Ved mnohe zeny to robia a nic."

... to znamená - jednoznačne - ONA je na vine.