Opuch líca a oka

andy

Studené obklady nech si nedáva, môžu ublížiť. A evidentne nepomáhajú. Skús mu nahriať soľ, zabaliť do nejakej handričky a prikladať ako obklad na opuchy také teplé, ako znesie. Vyťahuje to zápaly a opuchy

ninulaaaaaa

neboj sa ty nic..napr ja som sa tiez bala miule sa mojmu ocinovi spravila hrca na hlave ako nejaka uzlina...neviem ci aj dve nie..ale skus ho prehovorit k tomu doktorovi,aby to raz neolutoval

ninulaaaaaa

v niecom musis pochopit aj jeho sice mu chces len dobre lenze co ak sa boji ze je to nieco vazne...a nechce tam preto ist..ale zase nieje maly chlapec...lebo cim neskor na tu pohotovost pojde tym ho lekari zdrbu

bubina

dakujem ti pekne,ale vies on je taky tvrdohlavy ze to keby mu hned noha odpadla tak nikam s tym nepojde.dnes som chcela ist s nim na pohotovost,aj vcera ale nesiel.velmi sa onho bojim

ninulaaaaaa

myslim si ze sa nemas coho bat..prinajhorsom zbehnite na pohotovost nech sa mu na to pozru,ale myslim si ze to budem zimou,chladom...a ten prievan samozrejme

bubina

nic ho neboli,ma to uz 3 den,dava si na to studene obklady.na silvestra šalel na snehu,tak mozno zo zimy alebo prievan, ja už fakt neviem. inak nema ziadne zdravotne problemy

ninulaaaaaa

fuha podla toho ci nema nejake zdravotne problemy...moze to byt kludne aj z prievanu..alebo nejaky zaseknuty nerv v tvarovej casi