Prosíím poraďte mi

petronelka25

kremy candibene, alebo canesten. mne pomahaju vzdy a najma rychlo. jedno alebo druhe. canesten este lepsie. aspon mne teda.

sasa

díki za radu,nesvrbí ma to ,len to tam mám. a už som brala 2 druhu tab.-vag.tab.Candibene, a vag.čapíky Betadine,ale stále to tam mám.Už neviem co robit

agaven

saska chod pekne k lekar. to je hrozne a vsrbi to moja zleta len lit pomože ale na vono ti poradi je to blbe vydrž daj si umy sa alpou alkoholom a rano najbižšiu dobu chod k dokt. ved zapal možeš dostat na matrnicu neblbni tak ti da aj 5 druhov ale nech ta vylieči chumaj doktor a vyter moja počuj daj odstrihni gazu daj do alpi aj alkoholu a daj do vnutra moja ale kusok nechaj trčat vztahni a na duhý den znova ak treba aj častejsie inu radu neviem mala som to ale aj to pradlo nie silonove a partner no prepač ale pred každým milovanim mal by sa umyt je to blbé ale su ženy čo su citlivejšie a naozaj stači troska a maš bacila a zase sa rozčapovat u gyn. no neviem ale viac žien mi da za pravdu aspon si myslim pa vylieč sa

sexyKiara

Prosím chcela by som sa niečo opýtať.brala som poctivo antikoncepciu a po 10.dňoch pri antikoncepcii som začala krvácať,krvácam už 13.deň,bola som aj prechladnutá a stále aj kašlem,môže to byť aj stoho že som bola prechladnutá?čo mám robiť?

sdkasdk

no podla toho co popisujes to tak vyzera ... ale to je skor otazka na tvojho gynekologa .. snad ti povedal co mas ked ti daval tie tabletky a capiky .. a snad aj urobil nejake testy ked tabletky nezabrali????

sdkasdk

kandidoza ... treba zmenit zivotospravu, posilnit imunitu a ak mas partnera tak preliecit aj jeho, mozno ta vzdy naspat nakazi ... a ten tyzden pocas liecby abstinovat ... co sa tyka zmeny zivotospravy - obmedzit sladke, viac vlakniny prijimat - strukoviny, obilniny, surova a ina zelenina. ziadne leskle nohavicky a tangace, ziadne mydlo ani peny do kupela, volnejsie a priedusn e oblecenie. imunita - otuzovat, pit actimel, acidko alebo si kupit probiotika