Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zopakovali ste neveru?

jajusa

zaujímava tema...stalo sa to aj mne, bohužial. Moj priatel, teraz už manžel o tom ani netuši a ani mu to nikdy nepoviem, lebo nechcem ho raniť, bola som na VS a bola chodbovica, samozrejme vela alkoholu spravilo somnou riadne divy, vedela som,že je tam jeden chalan, ktorý mi bol od zaciatku až privelmi sympatický neodolala som...ale ako tu písala sisi...podviesť pre mna znamena aj bozkavanie...nespala som s nim...ale vzajomne dotyky intímnych partií, bozkavanie....a vsetky tie nežnosti...na rano ked som sa zobudila, bola som z toho cela bez seba, mala som hrozné výčitky svedomia...bala som sa že ak sa to dozvie...ale poviem vam aj to, že som si povedala nikdy viac. Až raz opať som bola s nim... a zasa chodbovica, neodolali sme...a znova sa to zopakovalo. chvalabohu som už skončila VS a aj on, je 2 roky po škole a doteraz som o nom nepočula nič..až neuveritelné teraz cez vianoce si ma našiel na azete a napísal mi poštu...čo moj manžel zbadal...chvala bohu som to rýchlo zmazala a len dufam, že sa mi už neozve, nechcela by som príst o tak skveleho manžela a už viem, že by som to nikdy nespravila...ale poviem vam že som mala hrozné výčitky svedomia dlhu dobu... ale zase som si povedala, že som vtedy bola este slobodna, že teraz v manželstve by to bolo uplne niečo iné.

Plysiak

ano presne tak... niekto si to uvedomi ale je tam velmi vela faktorov preco sa to moze stat.. alkohol, zvedavost, komplexi.. ale vzdy sa da o tom normalne porozpravat.. ak dotycna osoba nevie riesit problemy a preto uteka od rodiny a hlada vychodisko v odreagovani sa (sexe s inou) tak potom je to velmi zle.. ak je to chvilkove, alkohol, mozeme sa bat ze ked si opat vypije spravi to znovu.. ak len hladal daco nove, chcel porovnat rozdiely a zistit co to je podvadzat a uz by to viac nespravil tak myslim ze to sa da odpustitit.. vela stastia v hladani :) keby som sa rozisiel dam ti vedet aby si nehladala moc dlho :D:D:D .......

xena256

Plysiak, dik za postreh. Nevadi, ze to bolo dlhe, mozno si svojou vypovedou pomohol niekomu podobnemu, kto zazil to iste a tiez ho to tazilo. Podstatne je, ze si si uvedomil svoj cin. Stat sa to moze hocikomu, dolezite je poucit sa. A preto sa tu na to aj pytam. Vsade sa hovori o nevere a pomaly neexistuje uz nik, komu by sa to nestalo. Ak sa mam k tomu stavat tak, ze kazdy kto raz zhresil bude hresit neverou aj nadalej, to potom ani nema vyzanam aby som si hladala partnera alebo si s niekym zacinala. A nemozem robit kazdemu nadejnemu vysluch, lebo to sa zastavim niekedy v 70- tke a zistim, ze som sama, lebo som stale hladala...nie?

Plysiak

ja som bol neverny raz a to sme mali krizu, lebo jej rodicia ma strasne mali radi, teda aspon ona to tvrdila ale mne sa to nezdalo - chcela ma zoznamit s rodicmi.. prisiel som k nim, neboli doma tak sme chvilu pockali a potom prisli, zoznamili sme sa, presnejsie.. ja som sa predstavil, ona sa predstavila, a zacala mi "picovat" doslova, ospravedlnujem sa za nadavku ale inak sa to povedat neda... povedala mi ze co robi taky mlady chlapec ako ja o takej neskorej nocnej hodine mimo svojho domu ( mal som 18 a bolo pol 8 vecer ), dalej mi povedala ze si vyslovne nepraje aby som chodil s jej dcerou, a potom sa do mna este pustil jej ocino, ale nie priamo, ale rozpravali sa o mne za dverami ze on ma isto nepojde zaviest a dcere auto neda (koli mne) to nepovedal, ale usudzoval som z toho ze dcera na nom jazdievala, bolo to 2km, a on sa nikam nechystal.. ked ma isla odprevadit, isiel som do baru, tak som sa na zastavke rozplakal (dovtedy som bol v soku, behali okolo mna 4 holky a nevedeli mi pomoct) no a potom o par dni, prislo dievca, isiel som k nej na byt a rozpravali sme sa od 3poobede do 11vecera bez prestavky.. nevnimali sme cas... potom mi povedala ze o par dni je sama doma.. prisiel som, spravil som vajecny liker, urobil som jej veceru a nejako sme sa prepracovali k posteli.. bolo to prvy krat, s holkou som chodil asi mesiac, a pre nu to bolo zavcasu.. myslel som si mozno bude v pohode.. tak som si s nou zacal, rozumeli sme si.. a tej druhej som povedal co sa stalo, ale to som si uz neskutocne vycital lebo som vedel ze to nikam nepojde.. ked som jej to hovoril, isli mi potoky z oci, ale.. proste viem ze je to ten najhorsi pocit aky som kedy zazil a druhykrat by som to uz viac nespravil.. keby som to mal spravit tak najskor zavolam svojej holke a poviem jej "je koniec" a a potom, ale.. inak nie.. uz nikdy viac...

xena256

Ano, hovori sa, ze ten kto podvedie raz podvedie mozno viackrat no moze sa poucit a viac to neurobit, preto sa na to pytam tych, ktorym sa to uz stalo. Zaujimave postrehy, zatial dik a piste dalej :-)

ema

Podvedies, ak ti nieco vo vztahu chyba, ci uz vzrusenie, pozornost, dotyk, vasen, zmena.... Aj ja som podviedla. Je pravda, ak ma moj priatel nahodou tiez podviedol, tak sa to nechcem nikdy dozvediet. Naco sa s takym niecom ,,pochvalit,, partnerovi. Ak milujete toho druheho a chcete byt s nim, tak by sa to jasne, ze nemalo opakovat. Ale myslim, ze sa to stat moze.

Snehulka

Ja som podviedla svojho priatela este ked som mala 15/16rokov, boli sme len pol roka a dalsi pol rok som zila s pocitom viny tak som sa snim rozisla. Teraz mam uz 2,8roka priatela a nepodviedla som ho ani raz a nikdy nepodvediem.

ShaulaThalit

Ten, čo podvedie raz, môže podviesť aj ďalľí a ďalšíkrát, pokým si tým poriadne neposierie život a potom sa zastaví, povie si stop, ustáli sa a je do smrti len tým najlepší smrteľníkom.......... jak v Popoluške :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zopakovali ste neveru? - Fórum - ZDRAVIE.sk