Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco zeny myslia len na peniaze?

Príspevok v téme: Preco zeny myslia len na peniaze?
michal88

Zaujimal by ma vas nazor alebo skor skusenosti,a tyka sa to skor chlapov,ako zien.Pracujem viacmenej v zenskom kolektive,takze mam vela moznosti zistovat a spoznavat,o com zeny premyslaju a hovoria.Vela veci sa snazim tolerovat,ale jednu vec nechapem:Preco stale myslia len na peniaze a hovoria o tom,kto je ako bohaty a kto kolko ma,a preco stale chodia len po obchodoch a nakupuju stale nove a nove oblecenie a na zaklade tychto shoping vyletov potom posudzuju druhych,ako sa obliekaju.Preco muzov posudzuju nie podla ich vlastnosti,ale podla vysky ich zarobku a spolocenskeho postavenia.Mozno je to len v mojom okoli,ale mam pocit,aj na zaklade medii,ze je to velmi rozsirena vlastnost.Som z toho znechuteny,lebo takto sa vsetky hodnoty stracaju v jedinej-materialnej.

kia32

No tak aby si neskončil tak, že namiesto jedného decka,ktoré si naplánuješ,vám so ženou v piatom mesiaci povedia,že čakáte dvojčatá a hneď máš len jedny prachy od štátu a deti dve a ešte k tomu prídeš asi tak po pol roku od narodenia detí o prácu... Môžeš si ty plánovať a kecať čo len chceš... Niektorí ľudia majú finančné problémy aj keď sú pri zmysloch...

fgf

aki blbci zakladaju rodiny s 15 tisicovym platom? ocividne sa takych najde dost. este ze ja taketo veci nemusim riesit, kedze neplanujem rodinu. ale KEBY som nahodou chcel, tak to vyriesim jednoducho - najdem si pracu ja, aj zena a budeme spolu sporit povedzme s 30 tisicami na mesiac a potom, ked budeme zabezpeceni, spravime jedno decko. jednoduche.

realita

a co sa tyka kojenia...ano kojit treba, clovek usetri. Ale ako kojit v pripade, ked matka uziva zivotne dolezite lieky, kvoli ktorym kojit nesmie..? Tak poradte!

realita

Michal, ty mudrc, mas ty vobec vlastny byt a vedies z toho platu domacnost aspon sam pre seba, alebo si pekne vegetujes u mamicky a plat mas ako vreckove? To by sa potom ani mne nezdalo 15000sk pre vlastnu potrebu malo, to je teda fakt...!

realita

michal, a ty si uvedomujes, ze nie kazde decko znesie kazde mlieko? ked ti bude dieta grcat a hnackovat po kazdom druhu mlieka, potom uvidime, ci nedas 500 sk za krabicu do magor. Hovno vies o zivote a este vacsie hovno o vedeni domacnosti a starostlivosti o deti, tak ma nepoucuj, kde dostanem sunar za 200sk. Mozno dostanem, ale naco mi bude, ked mi decko z neho odvezie zachranka? A co ked ochorie? cim mu zaplatis lieky? opytaj sa tych, co maju 12000 sk plat, ako vyziju, ak maju zivit rodinu! Nemas predstavu, co vsetko ta s dietatom moze postretnut a pokial si aspon jedno neodchoval, tak ma nepoucuj!
A mimochodom ja dojcenske mlieka kupujem v lekarni, neviem, v akom "luxusnom obchode" (teba citujem) by si ty chcel mlieko kupovat. Snad nie v parfumerii??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco zeny myslia len na peniaze? - Fórum - ZDRAVIE.sk