Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co vlastne citi

Príspevok v téme: co vlastne citi
neda sa odhadnut

Potrebujem poradit a mozno sa len vyrozpravat:(mam dlhorocneho kamarata, s ktorym sme sa zblizili viac, ako sa na kamaratov patri.Pred nim som mala partnera a koli nemu som sa s nim rozisla, pretoze som zistila ze mi na nom vel mi zalezi.On mi na to povedal, ze sam nevie co chce a nechce to pokazit pripadnym vztahom , pretoze sa boji, ze o mna pride.Ja som sa nahnevala a povedala mu nech sa mi teda neozyva, pretoze najskkor ma namota a ked koli nemu opustim partnera, tak cuvne.Napisal mi na Vianoce a zasa nase stretavanie zacalo.Ked sme sa par krat milovali vzdy mi hovoril ako som mu chybala a ze ma lubi.Vcera sme sa stretli zase a ked som mu povedala,ze ho lubim povedal , ze DAKUJEM.Zostala som pekne vyburana.Potom sme sli do mesta a do kina a super sme sa bavili.Ked sme prisli k nemu domov tak ma presvedcil nech zostanem do rana a v noci som sa prebrala na to ako ma hladka po tvari, ale robila som sa, ze spim.Ked som mu rano povedala , ze o tom viem , len sa uskrnul a povedal,,ja???isto nie''a smial sa.Ja sa v nom nevyznam niekedy sa chova ako keby ma ma rad len ako kamaratku a niekedy mi prejavuje tolko lasky .Inak normalne ma brava k nim domov a predstavil mi jeho rodinu.Neviem ako sa mam zachovat ma to zmysel?

dobra vila

neda sa odhadnut, sorry, ale zmysel tejto diskusie nechapem ani ja! On ti viackrat uz povedal lubim ta a nevidim na tom nic zle, ze ked si mu to povedala ty, tak ti povedal "dakujem"! (ved ti to uz predtym dobrych par raz povedal....mozno to nechcel odbit klasickou vetou "aj ja teba" atd). A to, ze ta hladkal vecer, mi pride nesmierne zlate, nic zle na tom nevidim, ze to rano zatajoval a pousmieval sa nad tym... Lenze jedine ty si ta, ktora vidi jeho reakcie, jeho mimiku, pocuje intonaciu hlasu atd... Sorry, ale tiez mi toto pride trochu trapne. Co si si navarila, to si aj zjedz, aj ked mam dojem, ze iba zbytocne krivdis tomu chudakovi chalanovi!

musska

nonsens, sa ukludni,sa spravas jak primitiv.. ako sa mozes s niekym tak bavit?

neda sa odhadnut, v tomto tazko poradit, bud trepezliva, pravdepodobne ta ma tiez raz, len to mozno nevie tak prejavit,netlac ho do nicoho:)

ShaulaThalit

Nonsens. Prestaň tu urážať, tu je fórum na to, aby sem písali ľudia, keď majú problém, nie na to, aby keď napíšu príspevok sa im ozval niekto s podobnou reakciou.

ShaulaThalit

po 1. nie kôli, ale kvôli, to nie je vzor kôl :)
po 2. takže, zblížili ste sa viac, ako sa na kamarátov patrí... a na to hneď vety: opustila som kvôki nemu partnera...
Keď sme sa milovali, povedal mi, že ma ľúbi.

To je kamarátstvo?! Keď tak priateľstvo, no...
Pozri, je mi jasné, že si do neho celá zbláznená, ale je nám jasné, že na vzťah potrebujeme dvoch, lebo inak je to len láskyplný monológ plný nešťastia a volania o pomoc, Pomóóóc, on ma nemiluje.
Čiže, aby sme sa dostali k niečomu, vieš aké máš možnosti?
1. Buď sa vykašleš na všetko a budeš si len užívať jeho prítiomnosť, spoločné posteľové aj tie iné radovánky, ale nebudeš vedieť, kedy príde chvíľa a všetko bude preč. To je práve nevýhoda takéhoto priateľstva...
2.Buď chceš mať istotu, a tú získaš jedine tým, že budeš nekompromisná. Veď si pre to "priateľstvo" obetovala svojho partnera a pod. tak si zaslúžiš vedieť na čom si. Porozprávaj sa s ním o tom, ak bude jasné, že nemá záujem, tak bohužiaľ, on ho asi ani nikdy nemal a ani nebude mať. Čiže by bolo naj, ak by si sa na neho vykašľala...
3. Vo vzťahu je vždy najldpšia úprimnosť, nech má vyjadriť čokoľvek... Ona zabraňuje zbytočnému trápeniu.

nonsens

Toto tu uz fakt prestava mat uroven. Chod si riesit svoje trapne pubertalne problémy na pokec, toto je forum o zdravi, chorobach!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co vlastne citi - Fórum - ZDRAVIE.sk