Všetky INFO o liečení v BA /fakultná nem.

Summer_

Kaslat na tie baby.. bud k nim mila, budte kamosky ale ked budes vidiet ze su co sa tyka jedla hlupe a nechcu sa liecit, tak si to nevsimaj.. si tam sama za seba a nie za ne.. oni nech si robia co chcu ok? drzim palce!

ShaulaThalit

Ahojte vsetci, tak, ja uz sa balim a strasne sa mi nechce. Dnes som ani skoro nespala, stale som na to myslela, že tam budô dajaké drnduly "nenormalne", že sa neznesieme a samé kraviny.
Ale asi je to len v mojej hlave. A nenormálna som tým pádom len ja.
Tak sa tu opatrujte, papajte, nestresujte sa... Vsetky ste pekné, také, aké ste- na to pamätajte!
Dúfam, že keď sa vrátim, budem na tom lepšie a budem môcý rozdávať rady, že mi to liecenie pomohlo.
Držte sa!

Summer_

ShaulaThalit ono to velmi rychlo ubehne. Prve dni su najhorsie, teda aspon pre mna boli, chcela som hned odist, bolo mi do placu. Prvy tyzden nemas telefon, ani navstevu.. ale ked to prekusnes a spravas sa tak ako mas, dostanes vsetko co ces, da sa to, len treba vediet preco tam si. Prajem ti nech tam su teraz v pohode baby, lebo aj na tom vela zalezi. a ak tam nahodou bude nejaka nasilu dana zarita anorekticka, nevsimaj si ju. Ty sa ides liecit, ak ona nechce jej problem :_) inak ja tam chodim na kontroli a uz sa mi vela krat stalo ze som stretla tie baby so psychologickou ked sli na cvicenia, tak ta mozno uvidim, len nebudem vediet ze si to ty :D :D

ShaulaThalit

Ahoj Summer_ ja tam idem nakoniec aj z vlastnej vôle. Predtým mi len Dímová hovorila, že by bolo dobré, ak by som tam išla, ale vnútorne som to tak necítila, nemala som potrebu sa ísť liečiť. Chcela som si sama dokázať, že to zvládnem... No a nezvládla som, a tak v pondelok nastupujem.
Bojím sa, veľmi, že to nezvládnem, že tam príde na mňa stav a ja urobím blbosť. V podstate všetko som sa tu už pýtala, už len odpočítavam hodiny, a dúfam, že o mesiac bude všetko iné- lepšie.

Summer_

PS- ze tam bolo zle ti povie len baba, ktora tam bola na silu a nechcela sa liecit.. tej tam muselo byt fakt otrasne. to verim a aj viem, videla som... ale ak niekto naozaj chcel a nabral tu silu zase zit, nemoze sa stazovat.. je to o tam aky mas na to pohlad, o tom co cakas od seba a ako chces dalej zit.. ak si rozumna, budu tam k tebe aj rozumne pristupovat a ty si mozes odtial zobrat to potrebne pre teba..

Summer_

Inak Havlickova je super a mozes jej povedat vsetko. S Horvathovou nemam take dobre skusenosti, ale to je fuk.. Nemysli na nic, chod a uvidis.. podla mna aj tak najviac zalezi na pacientkach s ktorymi tam budes..

Summer_

ShaulaThalit nechce sa mi citat vsetky prispevky ktore ti tu baby pisali, ale ak mas nieco mozes sa ma este spytat. Ja som tam stravila vyse dva mesiace a teraz mam vyse roka po tom a som uplne ok.. este chodim na kontroli ale inak som zdrava. Doktorku Dimovu poznam osobne..