Všetky INFO o liečení v BA /fakultná nem.

ladyd

Ja som sa tiez liecila na Detskej fakultnej, ale nie na psychiatrickom oddeleni, ale na 1. Detskej Klinike. Podla toho co citam, tam je ten rezim troska iny. Takze to tu ani rozpisovat nebudem. Lekari vsak s pacientmi a poruchami prijmu potravy pracuju na obidvoch oddeleniac ti isti. Ono je to cele o tom, ze tam mas ist pribrat a naucit sa normalne stravovat ako zdravy clovek. Bola som tam mesiac a za ten cas ma vazne vysetrili celu komplet od hlavy az po paty. Mala som aj sedenia so psychologickou a psychiatrickou. Lekari aj sestricky su tam velmi mili. Nemas sa coho bat. povolene som mala vsetky veci, az na fakt ze ma mohli navstevovat len rodicia. Pobyt tam mi vsak pomohol, prisla som na ine myslienky, zacala som si viac vazit zivot a zdravie, naucila som sa normalne jest a tesit sa z toho. Drzim palce a pevne nervy, ten pocit ked sa vyliecis stoji za to. Hlavne sa nevzdavaj a nenechaj sa odradit, ides tam predsa kvoli sebe.

adrien

SHAULA...fakt bude to brutal na psychiku...ja ked som tam sla tak som si vravela ze to zvladnem, ze to nic nebude a ze si oddychnem a daco sa naucim. po 3 dnoch som myslela ze zosaliem: zobrali mi mobil,zakazali vsetky navstevy okrem matky a cely den som len pozerala do blba a pocitala minuty...proste akoby som nezila...najhorsia vec: sediet na riti, ic nerobit, zrat, srat a cakat na nic...

ShaulaThalit

To fakt? Pocujte, ja si tam beriem ipod 8 Giga, natocim si tam nejake filmy, hudbu, ale su sestricky ochotne mi ju potom nabit v pc??? ze im dam drot, ipod a ze by mi ju tam cez den zapichli a nabili? Alebo su tam neochotne???

heh

Je to tam otrasne tvoja sestra mala pravdu fakultna nikdy viac a tiez ma vkuse vlacili po vysetreniach co ma potom este viac zdeptalo.Hlavne sa drz a nech za tebou chodia navstevy ak sa bude dat lebo tam scvoknes nadobro.

ShaulaThalit

Prosim vas, neviete ako sa vola to oddelenie, kde sa baby liecia? Ked za mnou niekto pride na navstevu, aby sa vedel orientovat... poradite?

ShaulaThalit

Viete, moja sestra tam bola. Ale doteraz mi hovori, ze to bolo strasne, ale pomohlo jej to tam. Preto chcem vediet aj ine nazory, nie len jeden- mojej sestry, ktora je viac precitlivela.