Všetky INFO o liečení v BA /fakultná nem.

lenulka1986

ahojcek
aj ja som bola v BA kvoli anorexii,zo zaciatku som mala najprisnejsi rezim,ale ja som bola na tom dost zle,hlavne zdravotne,tebe to urcite nehrozi,ale po case super,ziadne typicke nemocnicne izby,ziadne pyzama,ale domace oblecenie,boli sme tam super partia,stale bolo co robit,takze nuda nebola.len z tych vysetreni som mala strach,bo mi vzdy nieco nasli,raz pruh,potom zlcnikove kamene,dokonca aj vyskocenu kost na kolene,tak som potom rovno putovala aj na chirurgiu.ale vsetko to bol nasledok anorexie,ze som sa vyhladovala skoro na smrt...ja som mala Tichu,sem-tam ju zastupovala Horvathova,obidve sa mi zdali v pohode.Nebolo tam zle,len mi bolo dlho...
Dokazu ti tam pomoct,len musis sama chciet a snazit sa.Neboj sa.

barbarka

neviem ci ti to budu robit, shaula. nechcela som ta vystrasit. ja som bola len rada, ze ma kompletne vysetrili, lebo toto mi nerobili nikdy ani pri preventivnej prehliadke. a vsetko som mala v poriadku. mozno ta nebudu vysetrovat. viem ze v tom case robili doktorky na nejakej vyskumnej ulohe a zrejme preto chceli mat komplexny obraz o zdravotnom stave pacientiek.

barbarka

zistit zdravotny stav, ci nemas nejake nasledky z nespravneho stravovania. ja som bola na gastroenterologii, denzitometrii, gynekologii, oftalmologii, neurologii a nepamatam kde este. no a psychologicke je logicke, zistit tvoj dusevny stav, pripadne odchylky od normalu, osobnostne vlastnosti, inteligenciu...

barbarka

mozes aj mp3, aj mp4 :-) prinajhorsom ti ho povolia za odmenu. ked som tam bola ja, boli sme 4 na izbe. co ma vsak prijemne prekvapilo, bol fakt, ze izby vobec nevyzerali ako nemocnicne izby. boli tam normalne bytove postele, nie kovove, chladne a neprijemne.
priprav sa na to, ze hned na zaciatok ta vysetria od hlavy az po paty. vratane vysetrenia psychologom.

ShaulaThalit

Ja este nemam 18, takze mna nikam nepustia... Cize si tam mozem zobrat aj mp3? A ako je to tam na izbach? Kolko je tam bab?

anniee

Shaula,kazda,ktora mala bulimiu si tym musela prejst.Par tyzdnov vydrzis.Mas nejakeho priatela?Kamaratku dobru?Ak ano nech pridu za tebou.Taka podpora najblizsich je na prvom mieste.Vydrz to a snaz sa vtedy sa dostavy vysledok

barbarka

shaula, ked som tam bola ja, mali sme aj sedenia so psychologom, autogenny trening a ak bolo dobre, tak aj cvicenie. dokonca nam dr. dimova vybavila aj plavanie v takom malom rehabilitacnom bazene.
vziat si tam mozes cokolvek, co rada robis vo volnom case - na citanie, pocuvanie hudby, malovanie, cokolvek. ak nieco nebude vhodne, odlozia ti to.
ja som bola na liceni uz po dosiahnuti plnoletosti a raz do tyzdna som mohla von, za brany nemocnice, uplne sama.