Poradte najlepsieho veterinara!

Príspevok v téme: Poradte najlepsieho veterinara!
jaja

Ahojte. Prosim vas, je to velmi surne. Hladam velmi dobreho veterinara, s ktorym mate len pozitivne skusenosti. Kedze mam stastie len na negativne skusenosti, prosim poradte mi. Rozhodujem sa medzi: BAJVET, VETLINE a PETVET a este jedna sukromna ambulancia SZAKALOVCOV v senci. Prosim, je to ozaj surne, potrebujem vediet vase skusenosti a odporucania.

Oscillo

Suhlasim s Capri! Bajvetu sa treba oblukom vyhybat!! Mozno zakladne osetrenie zvladaju ale pokial ide o zavazny problem, tak vam psa neskutocne zubozia a nechaju ho trapit sa. Nie su to odbornici a radsej sa im vyhnite!!

DEDE1234567

SZakala neodporucam mame civavu ktora ma problemy so zapchou pan szakal vie spravit len klystir a stale dookola! aj nam ho vykastroval a povedal ze trpi zapchou preto lebo na crevo mu tlaci zvatsena prostata no nepomohlo pripada mi to ze od ludi taha len peniaze to nie je mozne ze asi 8krat za pol roka mu robi len klystir

zl

mila jaja szakala poznam osob.ak ide o ockovanie a zaklad.osetrenie je dobry,ale operacie a zakroky urcite nie!!! chodte do tt zvieracia klinika zavarska ul.11ale lacny nie su

Capri

Dobry den,

Neda mi nepodelit sa o skusenost s Bajvet. Pred tyzdnom som isla ku nim na vysetrenie s nasim kocurom, ktory ma problem so zapalom v uchu. Po odbornom vysetreni pani veterinarkou, kocur cca po 9hod. mal zaludocne problemy (silne zvracal). Co je horsie, po dvoch sa u neho prejavila narusena statika, pravdepodobne poruseny nerv.
Su dobry, ak chcete poradit ohladen potravy pre vase zvieratko, ale moja skusenost je, ze odbornici to nie su.
Teraz idem celu vec riesit cez KVL, kedze komunikacia s touto klinikou je nulova.

Nedoporucujem.

svetlana6

vies, kazdy ma s klinikami ine skusenosti. niekto je s bajetom spokojny, iny nie. pochvalu som pocula aj na petvet. velmi dobry veterinar je zevraj aj v jarovciach- MVDr. Švihran. Tel.: 02/62860274 , 02/62860040
Mobil: 0905404521
E-mail: veterinar.svihran@stonline.sk

ceny tam budu asi prijatelnejsie ako na ba klinikach. skus mu aspon zavolat.

celine

Ja odporucam BAJVET. Pred 2 rokmi mi tam operovali koliu, mala zhubny nador, a operacia sa podarila vyborne. Moja kolia je odvtedy ako vymenena - beha, skace, a predtym ledva vysla von. To je moja skusenost...