Som divný?žijem v inom svete?

Príspevok v téme: Som divný?žijem v inom svete?
palko :d

Všetci sa sťažujú pomerne dosť často, že im je blbo, na nič sa netešia.A teda majú veľa kamošov, chodia s nimi von,zabávaju sa a v podstate majú skoro všetko čo chcejú. Ja nemám skoro žiadnych kamarátov som poväčšine stále doma raz za čas idem niekam von a s ľuďmi komunikujem prevažne na pokeci ale mávam sa skoro stále super. Teším sa na každý deň, že si ho užijem. Hoci nič nerobím, som sám, deň mi veľmi rýchlo ubehne a nenudím sa.A v podstate ani neviem čo robím.Robím si dačo pre seba. Je to normálne? Alebo mám nejaká psychické poruchy že som uzavretý do seba?Budem mať 17

sivamyska

suhlasim, tiez som vdaka polovicke zacala chodit viac do spolocnosti, ale prave preto upozornujem na ten -spolocensky- sok... ja na spolocnost nie som zvyknuta, zila som uzavreto a teraz si na nu tazko zvykam... ale da sa. ucim sa. ale vravim tiez, sme v poriadku :)

mata

urcite nie si chory :) kazdy sme iny typ,tebe vyhovuje toto.a pokial si tak stastny,tak bud.som rada,ze je niekto stastny :) ale podporujem radu sivejmysky,aby si obcas zasiel aj do spolocnosti :)

Summer_

Palko podla mna si uplne v poriadku. Ja som bola tiez vzdy takato, obcas som sla niekam s kamaratmi, ale inak som bola rada doma a robila si take tie "veci pre seba", nejak ma nelakalo ani ist do spolocnosti. Ani na diskoteke som nebola :D ale potom som si nasla priatela a snim som kazdy den uz viac ako rok, takze teraz mam spolocnosti az az.. takze zaver: si uplne v poriadku a mozno tiez, az si najdes svoju polovicku budes chodit viacej von, viac sa zabavat:) ale urcite to neni nutne ak ti je takto dobre:)

sivamyska

ak ti takyto sposob vyhovuje, si v poriadku. neznepokojuj sa. ale bolo by fajn zavitat aj do skutocnej spolocnosti, nielen tej virtualnej. aby si nemal potom neskor problem s komunikaciou nazivo. to, ze je niekto uzavrety, neznamena, ze je chory, iny.