ako si usporadat cas?

Príspevok v téme: ako si usporadat cas?
axels

Nemám vobec cas na nejake "spolocenske zitie". Stale vstky veci co robim, robim pre seba. Chodim do skoly, zo skoly do fitka a s fitka domov kde sa ucim zase do skoly. Komunikujem s ludmi len v skole a na pokeci niekedy poveceroch. V skole mam len jeden povinny jazyk ale doma sa ucim potoeche latincinu,nemcinu,taliancinu no nestiham to ked do skoly musim este aj anglinu. Mam 17 na krku a tuzim aj po nejakej laske no nemam cas sa s niekym zoznamit a nie to este s niekym chodit. Vikendy to som rad ze si oddychem doma a precitam nejaku knihu kedze to patri medzi moje zaluby a cez tyzden na to cas nie je. Ako si mam teda s niekym zoznamit? To by musel robit presne to co ja aby sme mohli byt spolu.A takeho niekoho je nemozne stretnut.

igua_

musis si polozit zakladnu otazku, ci je pre teba dolezitejsia laska alebo vedomosti...ci fitko alebo sex :D...ak laska, vynechaj nieco zo svojho bohateho vzdelavacieho programu :D a ak vedomosti, neries nic. ved to musis sam vediet, co potrebujes a co ta naplna. nie? vsetko sa stihnut neda. ibaze by si bol nejak nadpriemerne nadany.