Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opať HAK ale teraz otazka.. Aky?

Príspevok v téme: Opať HAK ale teraz otazka.. Aky?
Plysiak

Ahojte, dievca chce zacat brat antikoncepcne tabletky, ale nevie ake, boji sa ze priberie alebo vyschne.. dost casto sa to stava, preto som zalozil tuto temu, bude tu obsirnejsia odpoved aj co sa tyka genov

Preto poprosim uviest:
1.nazov HAK
2.svoju vahu pred zacatim
3.svoju vahu teraz
vaha je velmi dolezita lebo "tlstejsie" dievcata, ospravedlnujem sa ak som dakoho urazil ale je to bezne, priberaju omnoho rychlejsie pri niecom takomto..

Plysiak

ano, neboj tuto temu si bude citat a este raz ti dakujem :) ano clovek sa uci na vl. chybach.. a ona to chce tiez koli tomu co aj ty.. upravit si cyklus, mensie bolesti...

janulqa

aha tak dobre teda, tak nech sa rozhodne ona v kazdom pripade aspon jej povedz moju skusenost mozno si to premysli. Pametam, ze presne ja som takisto strasne chcela HAK, priatel ani moc nie, ale nakoniec som si ju bola predpisat, bola som happy ze sa mi upravil cyklus, nemala som bolesti pri menstruacii a mohla som si uzivat milovanie s mojim bez strachu, ale tak radsej byt zdrava a mat babo ako chora a v buducnosti bez deti... strasne som na seba nahnevana, ze som ju zacala brat! ale co uz, clovek sa uci na vlastnych chybach... nie ?

Plysiak

nie naopak dakujem ti za prispevok, aspon viem, ale tu ide o to ze holka to chce, mne to je v podstate jedno, ja pouzivam prezervativ a nevadi mi to.. ale dakujem aj tak

janulqa

ja som brala rok YADIN, nevazila som sa, ale nic som nepribrala mam stale rovnako 45-ale necuduj sa ze tak malo, len som dost mala, takze na moju vysku je to OKa, ale ak ti mam poradit, skuste porozmyslat ci je HAK pre vas az taka dolezita, ja som pri nej prisla o zdravie (srdce, oblicky, vypadavanie vlasov) a teraz mi zistili ze asi nebudem moc mat deticky ... nikdy som neverila, ze ja mozem byt jedna z miliona ale ... zistila som jednoducho ze je to riadne svinstvo a moje zdravie, ktore som predtym mala na 100pro!!! mi uz nikto nevrati .... prepac, to je moja skusenost

Plysiak

Chcem sa ospravedlnit adminovi, ale trocha mi zblbol net a dal som sem tuto temu 3x.. bol by si prosim ta taky ochotny a zmazal tie 2 a vymazal aj tento prispevok?? dakujeem :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opať HAK ale teraz otazka.. Aky? - Fórum - ZDRAVIE.sk