chlapy poradte

technécium

hej ľudia sú veľmi podrazácky, preto jej radím nech klame a vyhne sa trapasu tohto tipu, lebo ostatné možné trapasy jej spôsobia určite menšie zlo, skôr srandu

ksl

Technécium - zrejme to bola riadna hlupaňa,ktorej si nesedel z nejakého úplne iného dôvodu,zrejme mala s teba komplexy a tak ako dôvod rozchodu využila práve to najcitlivejšie,aby si ty vyzeral ako neschopný mať vzťah a nie ona. Pre nikolpd: Ak mám niekoho rada a priťahuje ma,je total jedno či je skúsený alebo neskúsený.Ak máš s ním výborný vzťah a rozumiete si,určite všetko pochopí a nebude ti robiť zle

Plysiak

ja neviem.. mozno ak ona to robila od 15.. ja neviem .. s niektorymi sa neda o tom ani rozpravat.. ja neviem mozno som prilis otvoreny, mozno sa o tom rozpravam rad, a mozno by som nemal az tak doverovat ludom ako doverujem... :( ale uz som taky no.. sex pre mna nie je tabu, nieco zakazane o com sa nesmie rozpravat.. a este jedna vec, kazdeho beriem podla toho aky je a nie podla toho ako vyzera alebo.. mozno .. ja neviem..

technécium

hej, hovorím z vlastnej skúsenosti ja som mal 26 a povedal som jej, že som panic a ona si potom robila so mňa prdel keď sme sa rozišli a vlastne aj kvôli tomu a ver, že to nie je 2 krát príjemné, takže klamať, a plyšiak ja tiež neviem prečo

ajja

Nikol, ja mam tiez taky problem. Ja mam 25 a tiez som panna. Mam starsieho priatela a tiez sa mu to bojim povedat. Bojim sa, ze ma vysmeje, alebo bude na mna divne pozerat. On mozno ocakava skusenu zenu a neviem ci sa mu bude chciet zaoberat s nejakou neskusenou. Ale ak mu to nepoviem, obavam sa nejakeho trapasu, ak uz na to pride.

Plysiak

technecium.. radis z vlastnej skusenosti?? takych chalanov moc nemam rad, bohuzial su aj taky.. ale ... od teba by som to pochopil aj ako podporu :D:D:D neviem preco ale ... ;)

ksl

Zabudla som -aj keď mu nepovieš,že si panna,tak mu ale určite povedz,že nemáš veľa skúseností,aby ste neboli obaja sklamaní

ksl

Ja som chalanovi, s ktorým som sa prvýkrát milovala povedala, že som ešte panna pred tým než k tomu došlo (19).No a keďze som po styku nekrvácala(asi presne kvôli masturbácii), tak ma to hovädo vysmialo,že nie som nijaká panna. Kašli na vec, nerob si stresy, prvý sex nie je o praskaní panenských blán. A to že budeš neohrabaná alebo čo,tak to aj tak príde s cvikom.Najkrajší sex je vtedy,keď sa s partnerom zosúladíte,keď už sa nejaký ten čas poznáte a viete čo komu robí dobre a až tak prichádza posteľná fantázia. Väčšinou aj keď sa stretnú dvaja skúsení v sexe,tak ten ozaj prvý styk nezvykne byť nejaký super,pretože zo začiatku naozaj nemáš odkiaľ vedieť čo ten druhý chce...Ešte raz,nestresuj sa,podľa mňa na veci nič nemení,keď mu to nepovieš