AKO ste sa spoznali so svojimi partnermi???

ivushka

mna a mojho priatela zoznamila jeho byvalka ked spolu este chodili... ona mu asi po dvoch mesiacoch dala kopacky ale my sme zostali kamarati.. a po roku sme sa dali dokopy... sme spolu stastny a budeme mat babatko

smejo4ja

Tak ja som sa s priateľom spoznala na pokeci a poviem že z prvej RP som vedela že je výnimočný a potom to išlo samo ďalej stretli sme sa a bolo to nádherné a teraz sme spolu vyše roka...sama by som povedala že cez net je to nemožné a stalo sa

adulik

moji rodičia sa zoznámili cez inzerát a ja som sa spoznala s priateľom na azete... čiže podobne... najprv sme si písali asi mesiac... on sa chcel veľmi stretnúť, spoznať ma naživo... ale ja som ho odmietala, nakoniec som súhlasila... boli sme spolu vonku, potom odišiel na dovolenku, kedy sme si veľa telefonovali a písali smsky a keď sa vrátil, tak bola pusa a odvtedy spolu chodíme

kia32

Na diske.Pomýlila som si ho so spolužiakom a pozdravila som ho a kým som si to stihla uvedomiť odzdravil mi aj on.Potom sme sa stretli raz na intráku a o nejaký čas zase na diske,kde sme sa tak nejako pretancovali k sebe a zoznámili sa.Na druhý deň sme mali oficiálne rande.Potom sa mi týždeň neozval,tak som aj naňho zabudla,že asi som mu nesedela...No a po tom týždni sme spolu boli nonstop a sme spolu 7 rokov a z toho 6 manželia.Ale jediné čo sa nezmenilo na našom vzťahu je skvelý sex.

ahoj.lucy

Ja som svojho priatela prvykrat uvidela ked som v bytovke umyvala schody pretoze sme mali sluzbu a on okolo presiel.Laska na prvy pohlad.Samozrejme on si ma ani nevsimol.Zistila som ze sa pozna s mojou najlepsou kamoskou a dokonca su rodina.Tak som si zohnala t.c. na mobil a zacala ssom mu vypisovat sms.Po nejakom case sme si zacali aj zdravit lebo uz vedel ze som to ja kto ho tolko otravuje.Po 2ch rokoch sa konecne do mna konecne zalubil haha a dali sme sa dokopy.Bola to moja prva velka laska a este aj je....cmuk

sport

my tiez v praci.. ja som bola jeho nadriadena.robili sme spolu takto asi pol roka , potom sme sa dali dokopy tak zmenil zamestnanie...:)no a teraz sme spolu uz 5 mesiac..je to kratko ale dufam ze je to ten pravy.. :)

leerka

v praci.... ale som rada, lebo keby nebolo mojho brata a priatelovho kamarata, tak by sme sa asi nikdy nestretli...totizto moj brat ma do tej firmy dotiahol a mojho priatela jeho kamarat.....a sme spolu uz vyse 4 roky