Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ENERGY

maly_pavuk

tu je nejake to pouzitie co som nasla na nete :)

Použitie Gynexu:

• podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky
• harmonizuje hormonálny systém (hypofýzu, štítnu žľazu, pankreas, nadobličky a vaječníky) a pôsobí na posilňovanie imunity
• je vhodný pri ženskej neplodnosti hormonálneho a psychického pôvodu
• upravuje menštruačný cyklus, predchádza bolestivej, nepravidelnej alebo silnej menštruácii a premenštruačnému syndrómu; pomáha pri gynekologických zápaloch, kvasinkových infekciách, vaječníkových cystách a ochoreniach prsníkov, preventívne pôsobí proti rakovine prsníka a maternice
• v období menopauzy stabilizuje psychiku, pôsobí proti nervozite, znižuje návaly horúčavy a potenie
• je preventívnym prípravkom pri rozvoji osteoporózy a zubného kazu
• normalizuje činnosť štítnej žľazy a pôsobí proti vypadávaniu vlasov
• je perspektívny ako doplnok pri liečbe roztrúsenej sklerózy
• zlepšuje zdravotný stav diabetických pacientov
• stabilizuje psychiku, eliminuje negatívne účinky stresu a zlepšuje energetický stav organizmu; posilňuje organizmus pri fyzickom a duševnom vyčerpaní, pri žalúdočných neurózach, depresii a problémoch s adaptáciou na nové podmienky
• zlepšuje stav kože, slizníc a pľúc, a má ochranný vplyv na cievny systém
• u detí s LMD pomáha pri poruchách reči (dysfázia, oneskorený vývoj reči).

Použitie Gynexu z hľadiska psychiky:

• obtiažna adaptácia na zmeny, lenivosť a nezáujem, sebaľútosť, emocionálna labilita, pomalé myslenie, prehnaná starostlivosť, uviaznutie v kruhu nekonečných obáv a pochybností, poruchy pamäti a sústredenia

Na dosiahnutie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Gynex s krémom Cytovital z Pentagramu© krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

Gynex vedie človeka k prijatiu samého seba, jeho dobrých a zlých stránok, učí vyrovnane prijímať životné okolnosti s vedomím, že k životu patria dobré aj zlé stránky.

maly_pavuk

ja odporucam, aj na psychiku su velmi dobre, citim sa dobre po nich, ale necakaj ze od prvej kvapky zacne ucinkovat na vsetko, treba brat dlhodobo, taka flaska ti vydrzi aj pol roka

kaťaaa

maly_pavuk, no super, na tie menstruacne bolesti by som tiez nieco potrebovala, lebo ich kazdy mesiac zazivam a je to fakt neprijemne.

maly_pavuk

ja som brala napjprv regalen,koli peceni, asi dva mesiace a nic. Ale pravda je, ze som ho brala dost nepravidelne a trebalo aspon 4-5 mesiacov,takze neviem posudit. Teraz beriem gynex, asi tri mesiace, upravila sa mi menstruacia a mam ovela menej bolesti a aj PMS je ovela slabsi:)

kia32

Áno, všetky alternatívne medicíny sú drahé. Ale len na prvý pohľad. Veď aj taký cesnak - kilo stojí 150,- nie je to drahé? A skús si zrátať, koľko ťa výjde jedno nachladnutie,keď ideš do lekárne a kúpiš si kvapky do nosa,niečo na hrdlo a sirup na kašel, niečo na teplotu a ešte nejaký krém na vydretý nos ...Nehovoriac,keď máš nejaký chronický problém a si v lekárni furt... Jeden ten hlavný preparát z Energy stojí 650,-Sk/100ml a kvapká sa 3 - 9 kvapiek denne, t.j. máš to na min.rok...

rebeka12

prirodne bioinformacne preparaty vyraba tiez ceska firma DIOCHI.aj na slovensku maju predajcov.ja som uzivala z nich niektore,no nemozem povedat,ze by mi extra pomohli.treba tiez napisat,ze su dost drahe

kaťaaa

kia32, dakujem pekne za tvoju reakciu.
ja tiez uvazujem, ze si poobjednam viacero produktov, nakolko mi vyhovuje, ze su to cisto prirodne preparaty. dufam, ze aj ja s nimi budem mat len pozitivne skusenosti.
no a ak sa este niekto najde kto ma skusenost s akymkolvek vyrobkom z danej stranky, potesim sa.
dakujem.

kia32

Sú to čiste bioinformačné preparáty,ktoré harmonizujú organizmus.Ide o niečo ako bylinné kvapky.Vychádazajú hlavne z poznatkov čínskej medicíny.Každý orgán v tele má určitú vibráciu-harmóniu.Ak dochádza k jej narušeniu (stresom,vonk.prostredím a jeho škodlivinami atď)ešte nemusí ten orgán byť chorý,ale dlhodobá disharmónia nakoniec vedie k chorobe.Veľmi laicky povedané,produkty Energy sú akokeby na posilovanie imunity, plus majú schopnosť dať všetko do poriadku,ale chce to dlhý čas.Ja osobne mám problém so zvýšenou hodnotou ASLO (má byť do 200 a ja mám už vyše 5 rokov 600 - 1000),čo znamená,že mám v tele nejaký zápal,ale klasický doktori mi nezistili žiadnu príčinu a tak som sa dostala k Energy.Spravili mi meranie energetických dráh jednotlivých systémov v tele a nasadili Regalen.Ten mi výrazne pomohol.Ďalej som brala Renol a po ňom Gynex a počas Gynexu som otehotnela,porodila dvojčatá.2 roky som bola mimo,nebrala som nič.Teraz deti nastúpili do škôlky a tak som sa k Energy vrátila,dávam sebe aj ďeťom Vironal (kvôli vírusovým a bakteriálnym ochoreniam) a má to vplyv na deti úžasný,pretože síce ochorejú v škôlke,ale také dvojtýždňové sople mi liečime len týždeň.Vôbec tie choroby majú omnoho jednoduchší priebeh a trvajú kratšie.Zatiaľ ho bereme len 2 mesiac,takže uvidíme ako to pôjde ďalej.Rozhodne je to kvalitné a oplatí sa vyskúšať.Čo sa týka ceny,sú drahšie ale berie sa len pár kvapieka a to niekoľko mesiacov

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ENERGY - Fórum - ZDRAVIE.sk