Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co si o tom myslite?

Príspevok v téme: co si o tom myslite?
geysa

mam 20 a taky jeden problem,ako mam zacat, jednoducho mala som priatela este pred polrokom ktory sa so mnou rozisiel koli inej, dost tazko som to prezivala a trvalo mi donedavna kym som sa s tym vyrovnala samozrejme bola som snim nanoze lebo som mu povycitala ze ma nemusel klamat ale povedat mi rovno pravdu pretoze to bola pre mna najvacsia rana do srdca ale ide o to: teraz mamnoveho priatela 2 mesiace a je mi snim dobre len ja ho este tak sialene nemilujem.a stalo sa ze som potrebovala od byvaleho priatela nieco tak som mu napisala ale potom sme sa dali nejako doreci vsetko si vyjasnili ,vcera sme boli na kavu a zacal mi pisat sms ako napr: ta kosielka ti pasuje, ty trdlo krpate pekne, pamatas na to a to ked sme boli spolu,videla si aky som bol nervozny,som rad ze som ta viel.. atd.Dalsia vec je ta ze to dieva s ktorym ma podvadzal a koli ktoremu ma nechal tak ona ho nechala koli inemu,je to hrozne zamotane, on ju velmi velmi lubil. to viem naisto! ale nechapem vobec tomu,co si myslite o co mu ide? ked mi taketo veci pise, pritom ja mam noveho priatela,citila som sa tak zvlastne ked sme sedli oproti sebe,aj ked ma to niekedy este zamrzi.ale s terajsim sa nechcem rozist.co si myslite o tom? preco sa chce zrazu stretavat a preco mi pise take veci? ja am v tom zmätok

Plysiak

ano presne, ked nema ju tak chce aspon teba.. asi tak... ignoruj to... co ak by ste sa dali dokopy ty by si hentoho nechala a dal by sa potom dokopy on s byvalou??? a ty by si zostala sama a bolo by to zle..

andy

Jasné, vykašlala sa na neho a teraz mu začínaš byť zrazu dobrá ty? Kašli naňho, také sms ignoruj, nenechaj si pokaziť nový vzťah, zase sa vrátiš k nemu a potom ťa opustí?

moniqa87

asi si mysli, ze ked nemoze mat tu, kvoli ktorej ta opustil, ktoru chcel, tak by mohol mat spat aspon svoju poistku (teba)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co si o tom myslite? - Fórum - ZDRAVIE.sk