Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Flaky a jazvy po akne

ukucucul

Ahojte :-)

Mám 25 rokov, od 13 r. mám problémy s akné. Pred 10 rokmi som si prešla liečbou Roaccutanom, z čoho som mala úplne čistú pleť, jak detská prdelka. Pred 3 rokmi som vysadila antiku a pleť sa mi zhrošila. Mám úplne zapálenú tvár, veľké vyrážky. Zatiaľ mi lekári nezistili príčinu, brala som antibiotiká. Už skoro všetky krémiky som vyskúšala, Zynerit, Duac, Rosex, Skinoren, mala som aj drahé kozmetiky, laser, robila som vnútornú očistku, pijem len vodu, žiadne mliečne výrobky, žiadne sladkosti.

Minulý týždeň som dostala som kontakt na kožnú lekárku v Maďarsku, veľmi ju pochvaľuju, aj na fórumoch. Keďže nie som ďaleko, prihlásila som sa k nej. Včera som bola 1x. Dala mi samovyrobené mastičky: peeling a jeden krém na fľaky. Vraj to zaberá a už po 2 týždňov budem vidieť zmenu.

Ozvem sa keď budem vidieť že to pomôže :-)

marikass

Dva roky som používala šípkový olej a vôbec mi nepomohol, akurát ma z neho svrbeli. Teraz používam nechtíkový krém a je super.

apolo123

Mne pomoholi kremiky specialne namiesane na moj typ pleti a osetrenie laserom. Urcite sa treba zverit do ruk odbornikom, ktori maju s bojom proti akne skusenosti (nemyslim tym kozmetickam, tie mi nic nepomohli). Ten pocit peknej a hlavne cistej (nepupakovej) pleti je skvely :-) a prednedavnom som vyskusala fotorejuvenizaciu a tiez mozem len odporucit.

chempeeling

Chemický peeling na domáce použitie. Lieči akné, pigmentové škvrny, jazvičky, mastnú pleť, rozšírené póry, vrásky, oživuje rozžiari pleť. Pozri eshop www.stalekrasna.sk
tiež tu nájdeš prírodné krémy, ktoré neucpávajú póry.

simka111

ja pouzivam gelovy nechtikovy krem Petra, musim povedat, ze mi naozaj pomaha, na zapalene vyražky, pozapalove miesta aj na jazvy.. jazvy ktore som mala po podkožných vyrážkach mi asi za tyžden pekneodstranil.. je pravda, že obsahuje parabeny aj parfum, preto si ho davam len na miesta ktore treba. Pomáha mi skoro rovnako ako skinoren a to asi preto že ma toľko svinstva ako skinoren a ine take kremy....

clementine

mata8888: ak je to naozaj také hrozné, choď za kožnou nech ti predpíše acnenormin. to 3 mesiacov nebudeš mať ani jednu vyrážku..ale! ten liek je dosť velké svinstvo, čiže naozaj sa k tomu uchýl iba ak sa tie vyrážky už nedajú zniesť ani prekryť, ani liečiť klasickými cestami :)

zlatovlaskaa

katik..
a to normálne zmiznú fliačky a jazvy ?? a po akom čase ti to zmizlo?? ale na akné to nepomáha však ??

katik123

baby, vyskusajte obycajnu nechtikovu mast, ta mi pomohla najviac, treba ju vtierat kazdy vecer a vzdy ked nie ste vonku lebo trochu farbi na zlto...zmiznu po nej aj flaky

kukus678

bohuzial na akne nepomoze nic ine len liecba pod dermatologom a pouzivanie prirodnej kozmetiky ktora je CERTIFIKOVANA. bohuzial na slovensku poznam iba jednu. ostatne obsahuju konzervacne latky, PEG, silikony, farbiva a oleje, ktore prejdu mnohymi lisovaniami, napriek tomu ze hovoria ze su prirodne kozmetiky. tak isto v lekarni mi dermatologicka dala na predpis vodu, pretoze je vyrabana v lekarni a neobsahuje ziadne umeliny. potom ked sa mi akne zlepsilo nasla som si cert. kozmetiku ktoru pouzivam dodnes a mozem len chvalit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Flaky a jazvy po akne - Fórum - ZDRAVIE.sk