Nechce so mnou spávať,prečo?

Príspevok v téme: Nechce so mnou spávať,prečo?
zellvicka

V skratke by som to opísala asi tak ,že moj priatel so mnou nechce spat,lebo už na mna nemá chuť(sme spolu 2roky)vraj už niesom taká ako predtým(pribrala som asi 1kg) To isté sa stalo aj v jeho predchádzajúcom vzťahu. čo mám robiť, dá sa to prekonať?Niesom škaredá práve naopak,nemala by som problém ho podviesť ,ale nechcem.Lúbim ho.

zellvicka

Ja som si sto pro ista ze ma nepodvádza sme skoro stale spolu okrem toho studuje a chodí po konkurzoch. Nieje to proste v jeho povahe.Chcela by som vediet či majú aj neaký iný chlapi taký problem ,alebo len ten moj.On ma lúbi to som si istá neberiem to naivne ani sa neobvinujem ,len by som mu-nám chcela pomôcť. On si to uvedomuje aj sme sa o tom bavili ,nevie to ovplivnit...

Plysiak

ze das nam nick, my ti zistime heslo a ty si precitas jeho spravy, ale vzhladom na to ze to je nelegalne, tak toto bol iba pokus o vtip :D:D:D
ale nee.. mozno chce nejaka kamaratka mu napisat nech sa uvedomi.. ale byt tebou ho sem nedavam len cez mail..
ikuska napis sem tvoj mail aby ti ho poslala...

sophia

Zeny-co sa tu bavite o telesnej vahe?!
Ved ide o princip.Ved zena ci muz - môze ochoriet,ja neviem prist o sluch,zrak,nohu ci obličku...to ak sa clovek zmeni-uz ho nechcem?Vystuduje-zmudrie-zmeni hodnotovy rebriček,uz je nechce,lebo nie je tak naivna ako v 17tich?Ved clovek vekom rastie,meni sa.Nejde o vahu!! A zellvicka-bud ta lubi,alebo nie.Co riesis?Podakuj mu za pekne prezite chvile a povedz,ze mu nebudes stat v ceste,nech si hlada lásku,ktora sa nezmeni a na ktoru bude mat chut.Koniec.Uvidis reakciu :-)

ikuska

sophia
mas pravdu mne keby povedal frajer nieco na moju vahu z vinimkou ze nemam 150 kg tak ho poslem do piiiip
urcite ma inu
kazdeho prestane mat sex kazdy den po nejakom case ale po 2 rokoch je to podla mna skoro

sophia

Niektorym zenam fakt nerozumiem -
precitam nazov ze:nechce se mnu spat, a otazka:preco.Precitam prispevok dotycnej a tam odpoved.Tak preco sa to pyta nas,aku radu chce,ked ma muza vola?
-sory,ale ber nohy na plecia a utekaaaaj

pimpa

to je riadna haluz, ze kvoli vahe...pokial nemas 100kg, tak neviem co riesi.tebe to uz musi riadne aj chybat. teda ja si neviem predstavit, zeby ma Drahy zanedbaval v tomto smere. Skus sa o tom s nim porozpravat. Ai fakt ma inu...nechem ta ale strasit. Mozno ma len toho vela v praci. My sexikujeme minimalne raz denne, s vynimkou kramov, samozrejme

leerka

kamarat sa pred mesiacom rozisiel s priatelkou kvoli tomu, ze ho uz nepritahovala a nelubil ju... a nechcel s nou takisto spavat ........