Prilis moc vlhka

Príspevok v téme: Prilis moc vlhka
sid

Mam hrozny problem.Ked sa len trosku vzrusim,hned som vlhka,az mokra.Ten vytok je priesvitny az biely-kremovy.Vyzera to ako sperma.Pocas sexu to az skoro zo mna vyteka.Je mi to strasne neprijemne.Som strasne mokra a priatel je potom cely "biely" a mokry :-) Viem,ze podobny vytok je normalny,ale da sa to nejak v mojom pripade napravit?Najhorsie na tom je,ze aj priatel sa ma na to pytal,lebo taku holku ako ja este nemal.Nemozem sa potom sustredit na sex a ani sa nijak uvolnit :-( lebo stale myslim na to ,ako zase budem mokra...

lulu22

Joo, mne tie občasné "šliechacie" :D zvuky pripadali trápne, kým som bola mladšia..ale teraz (aj dnes ráno) sme sa na tom len zasmiali a nenechali uvädnúť vzrušenie :) základ je nevšímať všetky okolité zvuky a užívať si jeden druhého!

Joo

Lenka, presne moj problem ja sa potom neviem uvolnit .... strpnem a dufam ,ze to nebude pocut ,alebo sa krutim do boku ,len aby "bola" potisku :-//

lulu22

baby, buďte len rady, že ste vlhké! Ja tiež, keď som vzrušená, tak akoby som tiekla ...:) môj súčasný partner si to moc moc moc pochvaľuje, lebo to nikdy nezažil-že som vždy pripravená :D a hovorí tomu *zlatá studnička* :)