Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Listerine?(ústna voda)

Príspevok v téme: Listerine?(ústna voda)
didia

Chcela by som sa spytat na nazor. Kupila som si ustnu vodu Listerine a fakt musim uznat, aj ked ju nepouzivam uplne pravidelne, ze povlak a viditelne v prednych medzizubnych priestoroch pekne zredukoval. Podla navodu by sa mala pouzivat dva krat denne. Mna to ale dost stipe a tak sa zamyslam, ci to je aj napriek mozno biznisovemu odporucaniu pre moje zuby vhodne a neposkodi mi to sklovinu? Dik za radu.

ivonika

ahoj
mne listerine vyhovuje, je super a to mam aj par citlivejsich krckov. lekar mi povedal, ze je rozdiel medzi tymi co su v lekarnach a dm a inych marketoch.je ich pat druhov. 3 druhy su v lekarnach a ine dva v dm

velvet

no, dmka je pekne predrazena.. . Celkovo V drogeria je strasne lacna oproti inym sietam,len neviem ci uz je tak rozsirena ako trebars DM,101 ....

pimpa

Ja ju pouzivam mesiac, a zistila som ze v lekarni stoji 115 sk a v Dm drogerii 18 sk...dost velky rozdiel. Inak si ju pochvalujem, je fakt ucinna. Dam si vzdy do polovice vrchnaka a dalsiu polku dolejem vodou, tak to menej stipe

lll

ja ju mam,nemam proti nej vyhrady,ale chcela by som skusit nieco lacnejsie pretoze sa mi zda 180sk za ustnu vodu vela...nemate niekto skusenosti s ust.vodou DONTODENT(z DM)

kikuus

mne sa z nej pri krcku predneho spodneho zubu zacal zub stiepit ako keby proste sklovina uplne odisla, tazko sa to opisuje nepoznate nejaku ustnu vodu ktora nie je taka silna?vhodna na citlive zuby?

vsevedka

Áno, je silný, ničil účinne baktérie plaku, ale aj moju sklovinu na zub.krčkoch. Teraz používam ústnu vodu Elmex a zubnú sprchu.

vsevedka

Áno, je silný, mne osobne vadil pri citlivých zuboch a pri krčkoch sa mi ešte viac stenčila sklovina.Teraz použív

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Listerine?(ústna voda) - Fórum - ZDRAVIE.sk