Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kulma na vlasy - aka?

stenia

ahojte, ja mám konickú kulmu BabbyLiss - www.esat.sk a som úplne spokojná... ak chcem menšie vlnky dám menšiu teplotu a ak poriadne tak len o dva stupne zvýšim a necham dlhšie na vlasoch a je to super.

LikeaPetrucci

Zdravím, moja priateľka má už pár týždňov tento -odkaz odstránený- a veľmi sa jej zapáčilo jej rýchle zahriatie a rozmery. Mna hlavne cena :D Jak ešte máte záujem tak určite tá stojí za porozmýšlanie. A tu ešte k nej taká malá zľavička .. www.zlavovy-kod.sk

Lulu2

Ja mám kulmu od americkej značky a je suprová, len bola drahšia. Má však 8 nadstavcov, takže si človek vie určite vybrať a na také jemné vlny si dokážeš urobiť s dvoma najväčšími nadstavcami. Tu je na ňu recenzia: lifeinpicturesbylu.blogspot.sk
a ešte tu: lifeinpicturesbylu.blogspot.sk

Karolinka1

ja mam kulmu od oravy, taktiez mozem povedat ze som snou spokojna hlavne kvoli tomu ze kucery vydrzia dlho, nespadnu hned po hodine.

alicazazrak

v tych rozmeroch sa moc ani ja nevyznam :( to by trebalo asi odskusat. inak co pozeram tie kulmy nemaju to ani v popise velmi napisane ake maju rozmery ci to len nevidim ?:(

zuzana1996

ahojte nevie mi niekto poradit aku si mam kupit kulmu ci 32mm alebo 38mm lebo sama neviem ake to robi velke vlny a bojim sa ze ta 38mm budu az extremne velke vlny a bude to padat

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kulma na vlasy - aka? - Fórum - ZDRAVIE.sk