ako ste si nasli zaujmy?

technécium

pre ksl ale rozumel by, je síce len polointeligentný ale pri dobrom učený si zapamatá určité veci, a veľmi veľa opakuje po iných, je už ale na zozname ohrozených druhov-tam bude asi problém

smutnucka2009

dajapd..ja viem ze potrebujem mat blizsie k ludom. Ale zo spoluziakmi si velmi nerozumiem. Sice je tam jedna baba, s ktorou mozno niekedy niekam vyrazim. Ale aj tak :(. Nieje to jednoduche

dajapd

Ta baba čo ma depky,prosím ťa začni žiť,choď do posilky.začni sa baviť so spolužiačkami určite nejaké máš,ktoré chodia na disky a začni chodiť s nimi,zamiluj sa,pravdepodobne prežiješ sklamanie ale aj to k životu patrí.Choď ku kaderníčke,kúp si pekné tričko vo výpredaji za rozumnú cenu a urob si radosť.Proste ži!Alebo sa mi ozvi a ja ta vytiahnem von.Prosím,nehľadaj problémy ta, kde nie sú!Pozri taký reflex,alebo modré z neba a uvidíš s akými skutočnými obrovskými problémamy ľudia majú obrovskú chuť žiť a potom pochopíš,že ty nemáš problémy!Len musíš mať bližšie k ľuďom!!!Ale vyberaj si spoločnosť,nie všetci sú ti dobrí,tak pozor.Veľmi nepi,ale trošku občas môžeš ak máš aspoň 17,nefajči a NESKUŠAJ žiadne drogy!!!!!!!Drž sa a usmej sa,smiech lieči!!!

ksl

Ano to som si všimla. Ale ten sudoku ma zaujal. Technécium, ja by som takého chcela,ale neviem či by mi rozumel,keď je japonské... A je veľké? Čím sa živí?

smutnucka2009

ksl..mesto ani dedinu nechcem zverejnovat, kedze som chodia aj taki cudnejsi ludia ako si si mohla vsimnut :DD

amika

sedi to ,ze? preto som to aj poslala,lebo tak to z teba citim :-)
idem spinkat ludia,sak rano vstavam do prace...caute zajtra...mozme si pisat pocas dna,pracujem totizto za pc :-) bru nocku