kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

to nie je moje číslo,to je toho čo mi smskoval...
Budeš mi chýbať a otravovať ma nebudeš nikdy..Ty by si chcel moje číslo? Nemyslela som si, že by ťa zaujímalo.

technécium

tak dobrú láska, ok, myslím, že ti to vyjde, tiež budem myslieť na teba a sem tam sem kuknem, no ale nakoniec mám aj číslo na SMS, tak ak to bude neúnosné pošlem niečo o zajačikovi ale zasa nechcem otravovať a robiť ti to ešte ťažšie

ksl

vedela by som si s tebou písať hádam do nekonečna, ale musím ísť spať,lebo inak umriem cez deň...Už takto to bude hodne zlé.Dnes,resp. včera som objednala dopravu na sobotu,tak hádam sa už ozaj budeme sťahovať. Mám reálny strach, idem žiť medzi nepriateľov a nemám ani istotu či môj muž bude stáť pri mne. Najskôr asi nie. Ak by som sa náhodou nedostala sem nejaký čas, tak vedz, že aj tak budem v kuse na teba myslieť a v duchu ti písať všetky zaujímavé veci...Je to tak ako som ti už písala tú pieseň od U2 a Franka Sinatru - dostal si sa mi pod kožu...Dúfam,že po celý ten čas sa ti bude skvele dariť a že budeš spokojný...Ja sa sem vrátim,len čo budem môcť...Alebo na Azet..Zatiaľ pá a brú noc

technécium

no v posteli s ňou už hej, lebo nikdy nezasúvam na prvom rande a nejak podvedome viem vycítiť ako to ona myslí a baby ktoré som poznal u nich to bolo v pohode a nejaká úplne nová známosť, vieš záležalo by na mojom dojme o čo jej vlastne ide, ako to myslí a tak

ksl

ale teda keby si bol už z babou v posteli a ona by ti naznačila,že kondóm nemusíš, pretože môžeš naplno bez následkov...Urobil by si to? Alebo by si radšej neriskoval

technécium

hormonálne kokotiny to je drastický zásah do organizmu, tak určite nie, no plodné- neplodné dni s tým ja nemám moc skúseností, chápeš na chate, v bare a tak toto nie je moc in téma, hlavne keď je tam aj nejaké to promile alkoholu a

ksl

Plodné dni a neplodné by si asi neriskoval,alebo áno? Predpokladám,že ty by si po partnerke asi HAK nepožadoval,alebo áno?

technécium

ochrana, to klasika najlepšie je ich kupovať v nejakom supermarkete a keď ideš pri pokladňu, tak sa mi stane, že mi zvykne krabička padnúť na zem hlavne, keď je nejaká kočka blízko mňa a ak má ochotu pomôcť sa zodvihne, že to zdvihne, lebo ja nakupujem len do rúk a vždy nejak poberiem rôzne chujoviny a potom som obložený ak stromček, tak to zdvihne a nepovie ani slovo, možno sa čudne pozrie na mňa, alebo zasmeje

technécium

nó, super harry je dobrý, tolkien ma na posledy chytil tak, že som prečítal na posedenie všetky jeho mne dostupné romány