kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

No ja som začala zvažovať kto to asi môže byť,pretože ide o bývaý firemný mobil a nedvíhame ho nikomu,koho nepoznáme...A samozrejme manapadlo, či muž nemá dakoho...Odpísala som: Nauč sa pravopis,zlato! Zaujíma ťa čo bolo dalej?

technécium

k tej SMS no ja by som asi odpovedal niečo typu- ak má mladý zajačik peknú mrkvičku a nebojí sa, že ju môže stratiť nech stlačí 1, ale záležalo by to od danej situácie- tej mojej

technécium

pripravte si vonné tyčinky, pohodlne sa usaďte a nechajte sa unášať fantáziou, nasledujúce časové obdobie budeme ovládať všetko čo uvidíte a počujete... a sakra povolil ritný stierač

technécium

ok,ok, vieš dnes som si pozeral niečo o horoskopoch, dostal som sa k takému hlavolamu a na jeho zdolanie musíš poznať znaky horoskopov
rak má s troškou fantázie tvar 69 a myslím, že ťa to psychologicky dosť charakterizuje- 2 rovnaké symboly a ich vzájomná naviazanosť 6 a 9, že nevieš, ktorá je ktorá i keď predstave pravého významu tohto čísla by som sa teda absolútne nebránil, môžes si aj vybrať či chceš byť 9 alebo 6

ksl

Mám 2 mobily - svoj t-mobile a mužov orange...Dnes poobede došla sms na orange:
Ak mas chut na mladeho zajacika tak otpovec.A ak nie tak neotpovedaj.ˇ
T.č. 0948 004 993
Napíš čo by si odpísal a ja ti tiež napíšem, čo som odpísala na tú sms a porovnáme odpovede, slubujem,že budem písať pravdu...

technécium

si zober toto naše písanie, číta to tu kde kto a myslím, že je v tejto našej téme obsiahnutý dokonalý návod na rande