kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

To delegovanie bolo len také na zábavu...Ale do USA si to vystihol...Šla som tam so smelým plánom,že ak sa len trochu bude dať,tak tam ostanem.Mala som plán,že prvého američana,ktorý o mňa zakopne,zbulshitujem,oblbnem,zvediem,pretiahnem a zmanipulujem k svadbe a následne k zelenej karte...No ale neuveríš čo sa mi stalo...Robila som v moteli chyžnú, okolo motela krásne,ale široko ďaleko nič,jedna 4prúdovka,najbližšie mesto 10 min. autom,pol hoďky busom miestnym...Ale to najlepšie na koniec..To najbližšie mesto bolo Provincetown a bolo známe ako jedno z dvoch miest,kde chodili gayovia a lesby z celej ameriky na dovolenku...Celé tri mesiace som nestretla takmer žiadneho heteráka...No a čerešnička na torte bol 11.9.,takže som pekne krásne spakovala kufre a modlila sa aby do 22.9,na kedy som mala letenku späť,otvorili letisko a mohla som ísť domov...

technécium

inak ja by som na tvojom mieste asi skončil na nejakom fete, takže si aj veľmi silná osobnosť
a čo sa mi snívalo- že sme spolu ležali, v posteli, totálne zababušený a rozprávali sa o všetkom

ksl

No pre mňa byť zavretá doma znamenalo totálny rozpad a rozvrat osobnosti..Ja čo si nadovšetko cením slobodu a právo robiť si čo chcem a kedy chcem...To sa nedá ani slovami opísať,jednu chvílu som zvažovala návštevu psychiatra, aby mi dal nejaké drogy...Akurát som sa aj tak nemala ako dostať k lekárovi...Tak ako aj s tým zápalom dutín..Ale už sa črtá deň slobody...Dnes,rsp. včera som volala na jeden ústav,kde by teoreticky by ma mohli zobrať do práce a zdá sa,že to bol dobrý ťah...Ale Agaven mi predpovedala prácu až po júli...Tak pevne verím,že sa mýli a ty mi musíš držať palce aby si ma vybrali...

technécium

sestra má o, skoro 4 roky menej, inak mama mi hovorila, že k sestre sa nesmel nikto cudzí priblížiť lebo som robil randál

technécium

no buď z tej ameriky, alebo ako delegátka, keď si bola-zostať na tých ostrovoch, máš obrovské šťastie, že si pod patrónom dračice, niekedy mám pocit, že keď z teba prehovorí rak tak si strašne smutná a keď drak, tak ti až očká iskria

ksl

O koľko máš mladšiu sestru? Ak je to o viac než 4 r. tak by to potom vysvetlovalo tvoj pekný vzťah k ďeťom...

ksl

Odkiaľ som sa nemala vrátiť? Bohužiaľ to vyzerá tak,že mi je táto pridrbaná krajina súdená...My raci sme silne viazaní na korene...

technécium

vieš láska, normálne si nechcem ani predstaviť ako si sa asi cítila, keď si bola stále zatvorená doma, v podstate sama, čo si mi písala, pri tej tvojej pompéznej povahe to muselo byť..., ja by som sa asi na tvojom mieste už nevrátil na slovensko
inak dneska sa mi o tebe snívalo, keď som zaspal po práci