Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

Dokážeš dokonale flirtovať, na budúcom rande skús len to. Žiadne zoznamovanie, vysvetlovanie alebo úprimnosť...Len číro-číra prdel...

technécium

díky v sobotu, niečo pošlem, a samozrejme budem čakať, kedy sa pripojíš, aby si si mohla hľadať po večeroch lepšiu prácu

ksl

ešte jedna "múdrosť" na záver - s tučnými babami si treba dávať pozor...Všeobecne sú všetky zábavné,ale to je spôsobené komplexom z nadváhy. Tie čo sú len pri tele sú väčšinou nedôverčivé a dlho trvá kým ti uveria,že to s nimi myslíš dobre a tie čo sú príliš tučné, sú zase už úplne sebavedomé a nedá sa s nimi vydržať...Určite sa ti ale oplatí povenovať nejakej tak trošku pri sebe...Sex s nimi je lepší,petože prežiť život s pocitom že nie si 90-60-90 vyžaduje riadnu dávku fantázie, tým pádom väčšine nechýba potom ani v posteli a tiež sú si viacej vedomé svojej sexuality, lebo uznaj, niektoré kusy oblečenia sú také (napr.tričko obtiahnuté s veľkým výstrihom),že chudá baba vyzerá v tom ok,ale takú krv a mlieko by znásilnili,len čo by vyšla z bytu,alebo by vyzerala minimálne ako prostitútka...Takže ergo-kladivko,taká krv a mlieko si je vedomá omnoho viac čo má a čo s tým môže dosiahnuť...

technécium

máš orange, alebo iného operátora
takto sa mi páčiš, nesmie ťa rozhádzať banalita
teraz máš plnú hlavu starostí, zariadenie bytu, nové prostredie, staro nové hriechy a tak aspoň sa odreaguješ v dobrom zmysle slova

ksl

tak to je škoda,ozaj, však skús poslať, možno to dostanem z heslom a na nete si to potom pozriem..Môj muž býva u mamky a využíva sestrin notebook, takže nemá..Auto nakladáme v sobotu poobede a vyráža sa v nedelu ráno...Ale ja som už v takom stave,že budem tomu veriť, až keď budem v nedelu sedieť v aute...Apropos dnes som takmer naprala so jedného debila, čo mi nedal prednosť..Zvláštne bolo, že ma to vôbec nevyviedlo z rovnováhy, len som mu adresovala zopár šťavnatých titulov....

technécium

škoda, v sobotu idem do blavy hrať snooker, kúpim si tam aj tú anglinu-tú cez psychowalkman a viem čo by bol 1 obrázok čo by som ti poslal, nie erotický, vyjadroval by náš symbol, pochopila by si v momente kto ho poslal aj keď by to bolo neznáme číslo

ksl

Nemusíš už ísť spať? Ja som mala už dávno, len sa neviem od teba odpútať, zajtra už na betón nemôžem,idem aj rušiť internetovú prípojku a novú neviem ako skoro budem mať,ale musím skoro, veď si predsa hladám prácu cez internet...Celé noci...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kulturistky - Fórum - ZDRAVIE.sk