kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

neviem,ale myslím že nie...MT tiež nie sú mojou silnou stránkou, tak presne ako pc....Keby som mala MMS tak by to mohlo viesť k rôznym komplikáciám... :) Asi by som ti neposielala srdiečka...

ksl

ano,ale keby som si predtým prečítala tvoj príspevok o pomoci pri sprchovaní,tak som ešte tam...
A prečo závidím? Pretože si podľa mňa úžasný a to o sprchovaní jednoducho krása...

technécium

no, nastavil by som optimálnu teplotu a prietok vody, potom by si tam vošla v tom triku, pomaly, voda by stekala z vlasov v kvapkách po krku, tričko by pomaly tmavlo a priliehalo k bradavkám, až by sa dali rozoznať jednotlivé detaily, kvapky by sa ďalej pomaličky, ale isto predierali medzi jemne vztýčenými chĺpkami pokožky, pri pupíku by dostali vírivý charakter, ale už o pár centi nižšie by sa dravo drali pomedzi temné zákutia malého, ale impozantného pralesíka, aby s plnou zúrivosťou mohli prekonať zradné pereje- veľmi nebezpečný úsek plavby a rozohnené pokračovať po trasúcich sa stehienkach nadol voči gravitácii, kde by sa postupne ukľudňovali a menili na riavu slasti a mizli v nekonečnom oceáne a ja by som ich nasledoval perami