Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

****ako mu to poviem????

Príspevok v téme: ****ako mu to poviem????
brezalka

ahojte mám problém, dufam že mi poradíte-
vždy ked priatel niečo "vykonal" (nieco s inou babou- písal si s nou niečo sexuálne alebo smsky) vzdy to nejako zahovoril a "rozumne" vysvetlil

lenže stalo sa niečo-ze uz viem, ze nieco mal s jednou kočkou. viem to od jeho kamarata- nič konkretnejsie neviem. Ako mu mám povedat, aké slová voliť, nech mi to povie? nevyvesím mu to na nos- lebo zasa to nejako zahovorí. chcem aby sa sám priznal. a samozrejme, nechcem už s ním byť. ponizilo ma to- no chcem posledny rozhovor o tomto prekonat slušne- bez vycitiek a nadavok.

brezalka

pekne si to napísala. škoda, že teraz práve mám skusky..ako si to zvládala usiko? neviem si predstaviť ako teraz budem bez neho...! bojím sa že ak ho oputsím ja, cize ta iniciativa bude z mojej strany, neskor budem lutovat:(

usiko

brezalka, kocky maju pravdu....aj ked.....viem si predstavit, ake je pre teba tazke......ukoncit to? neukoncit? co ak to nie je pravda? Co ak sa zmeni? Co ak zostanem sama? Budem stastna? a co ak to urobil? neviem......myslim, ze nieco taketo ti teraz beha po mysli....ale jedno ti poviem, mala som tri dlhe vztahy, cez 3-rocne, a bez vanku sa ani listok nepohne.....tym chcem povedat, ze ak by tvoj este-priatel naozaj bol bez viny, nepocula by si o nom taketo reci....chlap, ak je naozaj muz, dospely a hodny tvojej lasky, si nebude ani vypisovat flirtovacie sms-ky s nikym inym, pretoze ma teba.....vie, ze chce teba a vazi si ta.....takto by ta neponizoval........ukonci to a nedaj mu priestor na vysvetlovanie....ved ak naozaj nic neurobil, a ty ho pustis kade lahsie, o par dni sa bude dozadovat aby si ho vypocula.....vies, ja by som ho odkopla uz po tych aferkach, co si ho spominala.......

Jedno je iste, ludia sa schadzaju a rozchadzaju.....a vzdy ked niekoho opustis, alebo on opusti teba....stretnes niekoho lepsieho....

brezalka

dievcata, boli to tri roky.. je mi z toho smutno, citiim taku apatiu,,potom mi zacne busit srdce- tazke to bude- ze tri roky mate lasku, a teraz- zrazu- nemate nic, len sklamanie z toho ze vas (asi) takto oklamal.. myslím, že sa s ním porozprávam -on este nic netuší. lebo...nič už nestratím- len si potvrdím, co to je zač

ksl

Tak to máš big problém... V dlhom vzťahu sa bojíš priznať,že niečo sa deje,lebo si dosť dobre nevieš predstaviť akobudeš bez neho... To je otrasné,nezávidím ti tie duševné stavy,čo teraz prežívaš... Skús si zrátať kolko z vášho spoločného času si bola s ním šťastná a kolkokrát nešťastná a možno ti to pomôže... Myslím tým,že keď prevýši počet nešťastných dní,tak sa pokús ho vykopnúť bez rozhovoru,ak to psychicky zvládneš...Ja viem,že človek chce vedieť prečo..

brezalka

som rada že vidím takéto reakcie... pretože ma to tak..nakoplo..je to tazke po dlhych rokoch mat nejaky nadhlad, kocky. je mi jasné že máte pravdu- horšie je, že to neviem úúplne naisto- a akoby som si to "este chcela dat nejako vysvetlit" od neho :(

eleonora20

Ak mám povedať pravdu ja by som sa na neho vykašlala okamžite. A netužila by som po poslednom slušnom rozhovore. Ten človek by pre mna už neznamenal nič. Už len koli tým smskám. Ak ťa niekto fakt skutočne lubi tak by taketo veci nikdy neurobil. Čiže len za to by som ho poslala k vode. jednoducho ak potrebuje nejake bokovky alebo vypisovať druhým kočkám smsky tak to s tebou asi nemyslí fakt vážne.

ksl

Ak je to pravda a ten kamoš neklame,aby umelo rozbil váš vzťah, tak toho priateľa pošli ty kade ľahšie bez akéhokoľvek rozhovoru. Nemáš šancu na slušný posledný rozhovor.Ešte viac samú seba ponížiš.Keď ťa podviedol,tak ťa bohužiaľ má za hlupaňu a jediná cesta ako si zachovať tvár a akú-takú hrdosť je,že sa s ním na fleku rozídeš bez vysvetlovania

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

****ako mu to poviem???? - Fórum - ZDRAVIE.sk