Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

teda!!

Príspevok v téme: teda!!
sklamanaaaa

Caute vsetci!! nedavno som sa rozhodla, ze zmenim svoj zivot a zacnem si uz konecne uzivat, predtym som bola taka nenapadna mysicka aj ked ma volali von, radsej som slusne odmietla, pak nastal zlom a ja som zacala chodit von tak intenzivnejsie, zacala som ludi zboznovat, avsak som nedavno zistila aku chybu som to spravila, ze som kazdemu doverovala a bola fakt uprimna, ziadna pretvarka, ale upozornujem ani ziadna naivita! ja to nepochopim, ako mozu byt chalani taaaaaaak falosniii!!!! kks, oni maju snad aj 100 tvárí.... hajzli jedni, samozrejme cest vynimkam, ale akoze kde to zijeme! naozaj dajte si pozor a nikomu neverte!

sklamanaaaa

a teraz, sakra, ani spat neviem, furt mi to beha po rozume, aaaaaaaach, ked mna nemal kto predtym poucit, ale toto bola lekcia na cely zivot! a miro.83 keby si na mojom mieste, ver mi neni to prehnane co som vyhlasila, musim to uz dostat von z hlavy inak ani nezaspim, blah

blanche

tak tomu ja hovorim byt poucena zivotom. nic sa nedeje, vsetci sa ucime zit a na vlastnych chybach je ten ucinok najtrvalejsi. nabuduce budes opatrnejsia.

miro.83

Gratulujem ze spoznavas ludi ale ist do toho ze nikomu neverte to je prehnane. Samozrejme, ze su aj budu ludia ktorych nemusis ale tym sa treba vyhybat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

teda!! - Fórum - ZDRAVIE.sk