stres zo skusok

moniqa87

no baby, veru este neviem ci to mam za sebou...
v piatok som mala najtazsiu skusku a vobec netusim ako to bude vyucujuca hodnotit, pocula som o nej vselico, tak si skor trufam povedat, ze som nespravila, lenze co je este vtipnejsie, ona nam mala vysledky poslat v pondelok po 17:00 na spolocny mail... a hadajte co? este to tam nie je, vcera vecer som jej dokonca pisala, tak napisala, ze to tam da rano, no a uz je poobede a ja stale nic neviem... tusim z tohoto mam vacsie stresy ako zo skusky samotnej...
a co je najhorsie, v piatok je opravny, keby som uz aspon vedela, ze som nespravila, tak sa sustredim na ucenie, ale ked neviem, tak aj ked sa chcem ucit, tak stale myslim na to a kazdych 5 minut som pri pc a kontrolujem to... hroza, co teraz prezivam

anjelicek

tragedy, aj ja drzim palce:) su to fakt starsne stavy ked sa zobudim v ten den ako uz musim bezat na wc,cela vyklepana,vracanie...ach jaj.dufam zajtra mi bude dobre a ze to urobim na prvy pokus..

tragedy

ahojte, pridam sa aj ja...:( tuto temu citam uz dlho, ale teraz mam pred sebou tie najtazsie skusky a stresujem, straasne stresujem...je mi zle od zaludka a cela sa trasiem,...dufam ze to nejako zvladnem,...uz to chcem mat za sebou a konecne si oddychnut:) drzim palce aj Vam!:)

anjelicek

uff tak mna to zajtra caka,konecne posledna skuska.uz mam pocit ze nic neviem:-D
moniqa ty uz mas pokoj,vsak? :-)

moniqa87

ludia, uz len zajtra skusku a mam relax... teda ale toto bude poriadne drsne, hlavne, ked mam na to len jeden den, tak mi drzte palce

[zruseny8]

no ja nebudem mat tak skoro skusky za sebou, mozno dve sa mi podari urobit 2skusky do konca skuskoveho, cize siesteho februara a jednu budem riesit pocas semestra..pri najlepsom

anjelicek

ja sa tiez tesim ze uz len jedna skuska,a potom budem mat konecne na vsetko cas,na priatela,na havoska,na brigadu,na kadernicku...ach jaj,uz nech je to tu:-)