stres zo skusok

moniqa87

no ja mam uz vacsinu skusok uspedne porovneych, ale buduci tyzden mam tie najtazsie a mam ich roztahane po celom tyzdni az 4, tak mi drzte palce, lebo estelen teraz zacnem stresovat... :-(

anjelicek

tak nebolo mi rano az tak zle,ale myslim ze skusku si znova zopakujem.sa mi nedari tento rok.co som robila minuly som porobila vsetky.

anjelicek

zajtra mam tu skusku,myslite prosim na mna:-(
a s takymto problemom sa ma obratit na psychologa ci psychiatra???

1BEN1

Ahoj anjelicek. Mozno by ti pomohol obycajny harmancekovy caj, ktory posobi uvolnujuco a ukludnuje podrazdene nervy. Kup si ho niekde v obchode, najlepsie v nalevovych sackoch (je to praktickejsie ako sypany), ale hlavne ani s nim to prilis neprehanaj max 4 - krat denne lebo potom by mohol na teba posobit prilis sedativne. A nenechaj ho prilis dlho luhovat, staci tak 7 minut v zavislosti od druhu...

jaja

skus psychologa,zacni na sebe pracovat,ja napr. na vyske prezivam ovela mensi stres ako na strednej,je to aj o tvojom pristupe k stresovej zatazi,naozaj by ti pomohlo aspon par sedeni,len tak sa porozpravat.takto ZBYTOCNE trpis.neboj,pojde to :)

:(

ja som zatial iba na strednej,ale uz teraz je stres moj najvernejsi "kamarat"..vacinou sa uplne prezeriem,potom mi je zle,potom placem a v noci nedokazem spat..zvyknem mat aj zachvaty uzkosti..neviem co budem robit na vyske:(