Liečiteľ z Prahy - diagnózu spozná z oka

Príspevok v téme: Liečiteľ z Prahy - diagnózu spozná z oka
suns

ahojte, počula som o liečiteľovi, ktorý absolútne odsudzuje tabletky a vitamíny, ktoré ničia pečeň, pozrie Vám do oka a podľa bodiek zistí Vašu diagnózu. Vyliečil vraj už rakovinu. A to prírodnými "babskými" receptami. Najpr. pitie kamiliek, vlašské orechy, praslička na vyčistenie dutín. Ďakujem:) (občas chodí aj na Slovensko)

suns

takze takto zenusky: o Pavlovi Simovi som sa dopocula od svojej buducej svokry, obaja mali s manzelom problemy. Sli k nemu na kontrolu, dal im obycajne bylinky, vysvetlil, co im je a bolo. Prve vysetrenie stalo 600,-, kontroly uz len 300,- bylinky boli velmi lacne... sprvu som tomu neverila, tiez uz som bola u vselijakych salamunov... no zacala som citat jeho knihu. Skuste posudit: od malicka pri jedinej angine, nadche bezime po kvapky do nosa a antibiotika. A co z toho? - kvapky zastavia nadchu, potlacia ju a vsetky hlieny pozostavaju v dutinach. Antibiotika idu cez pecen, traviaci trakt a "pozaliecaju" choroby. Potlacia ich. Co sa tyka stravy, rychlo jeme, sme v strese, creva sa nehybu, upchavaju sa, nevyprazdnuju sa, ved maju skoro 10 metrov! Za tie roky sa to vsetko nahromadi a potom sa necudujeme, ze mame zazivacie tazkosti, opakovane nadchy, bolest chrbtice, kolien... Jeho filozofia sa mi paci v tom, ze nepotrebuje ziadne drahe CHEMIKALIE, umelo vytvorene, ale par byliniek, spravne nazbieranych a uskladnenych. Na uvolnenie dutin treba preplachovat praslickou, ktora stoji tak 0,80 centov, a je na viacero pouziti. Vsetko je to o case, chce to cas a chut, aby si clovek uvedomil, ze jeho telo je totalne zanesene. Nedava nejake striktne diety, prve, co treba robit, je zacat pit teplu prevarenu vodu. Teplu preto, lebo telo nemusi vynalozit tolko energie na jej spracovanie, ako pri vode studenej. A prevarenu, aby sa zbavila chloru a necistôt. Nie je to snad logicke? Potom odporuca preplachovanie nosa, viackrat denne, pokoj po jedle, atd... je toho vela, len na ukazku som vam chcela osvetlit, ze si nemyslim, ze je to sarlatan... A to, ze lieci kazdeho rovnako? Aj to je logicke! Ved predsa vsetky bolesti a problemy mame z upchatych dutin a zanesenych criev... Je z Ciech a na Slovensko chodi raz za stvrt roka. Tak sa divite, ze stiha vyliecit za den tolko ludi? Ine mu ani neostava...

[zruseny12]

...ja tiez tomu verim,ze sa to da,a aj z vlasov sa to da zistit...
len zalezi kto to robi atd.
inak tiez som to videla v TV,ked to davali...tusim v REFLEXE.../a nie je to tak davno/

evička

ja viem, už som o tom aj čítala. veď je to aj prirodzené, že sa na oku odzrkadľujú rôzne ochorenia. niektorí to vedia zistiť aj podľa nechtov alebo zubov.

gaga

To "citanie diagnoz z oka" sa vola irisdiagnostika. Nie je to ziadne samanstvo ani babske rady. Je to riadna, aj ked este oficialne neuznana medicina.

[zruseny12]

...jedine za co mu vdacim,je ,ze ma nasmeroval,aby som pila vodu,lebo fakt mal vtedy pravdu,ja som malo vody pila,koli praci...aby som stale nesedela na zachode,a on ma vyslovene spucoval,ze som lajdak a nepijem vodu,tak odvtedy pijem vodu poctivo,kazdu hod.2dcl vody...a v tom mi velmi pomohol,lebo ked som bola na gastre,tak lekar potvrdil,ze som dobre hydratovana...lekar by ma mozno tiez na to upozornil,ze nepijem vodu.../ale predbehol ho liecitel/
inak on skor predpisuje caje a mne povedal,ze ziaden caj nepotrebujem a ze mi nic nenajdu na gastre...atd.uz som pisala o tom.
takze treba sa riadit aj vlastnym rozumom...
a posudit do akej mieri ma liecitel pravdu...
...ale chapem kazdeho cloveka,ktory vyhladava aj liecitelov,lebo clovek, ktory ma problem,a nemozu mu nikde pomoct tak aj takychto veci sa potom chyta,a vela liecitelov sa na tom len prizivuje...
ako sa hovori...TOPIACI SA AJ SLAMKY CHYTA...

evička

mariaa, celkom s tebou súhlasím. aj mne sa viackrát stalo, že ma liečiteľ odhováral od liečby u lekára a vždy to malo tragické následky. a keďže už mám s nimi naozaj veľké skúsenosti, tak ľahko už nikomu nenaletím.

[zruseny12]

tiez mam skusenost s liecitelom,ale nebudem pisat nic o nom ani v zlom,ale ani uplne v dobrom,lebo kazdy pise podla svojich osobnych skusenosti...

kazdy ho vychvaluje,ako je dobry atd.
moja skusenost je taka,ze naviedol ma na to,ze mam PIT VELA VODY...
...ale na druhu stranu,mi povedal,ze na GASTROFIBROSKOPII mi nic nenajdu,ze zb.tam pojdem,ze som k nemu prisla iba ako na VYLET.../KED SOM MU POVEDALA,ZE MA CAKA HADICKA/

no,nedala som sa od neho odradit a sla som na tu HADICKU, vobec NELUTUJEM...lebo tam mi nasli,veci,ktore pre mna a moje zdravie su velmi DOLEZITE...
TAKZE TREBA BRAT LIECITELOV Z REZERVOU...

evička

keď tu už nazývate niekoho "pánom liečiteľom", trocha zvažujte slová. pozrite sa, koľko je len na slovensku všelijakých zázračných liečiteľov, trocha veľa na takú malú krajinu. ja som tiez už pochodila kade-take a stretla som sa so všelijakými kreatúrami. a po tých skúsenostiach si dovolím za "pani" liečiteľku označiť napríklad pani doktorku albertovú, tá veru nikdy nevyšetrí za deň viac ľudí ako jedného. a mohla by ich určite mať tiež aj sto. u nej naozaj človek cíti, že to je jej povolanie a nie len zbieranie bankoviek. koľko je tu takých? skôr je to len o tom zarábaní.