Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolia ma mandle

aaa01

čawte som nachladená..už od nedele..beriem aj antibiotiká..., teraz som dostala ešte aj nádchu..ťažšie sa mi dých..je to normálne..keď beriem lieky?????

[zruseny8]

ty uzivas antibiotika ktore predpisal lekar inym? to uz nabuduce nerob, pretoze to su zvolene specialne pre ten druh choroby co na danom pacientovi lekar aj ked by sa dalo o tom polemizovat, pretoze my mame lekarku ktora s velmi podobnymi symptomami dava kazdemu tie iste antibitika..takze tak

nikkki

ked vas bolia mandle tak najlepsim riesenim je ist k lekarovi po nejake lieky....ak ani to nezaberie a tie problemy su coraz horsie a dlhodobe treba dat vybrat mandle....ja ich tiez musim dat vybrat lebo mi robia neustale problemy :(

kaťaaa

jasne, to bude naozaj najlepsie. tak vela sily prajem, aby si to zvladla a nech si cim skor fit. a tiez krasny vecer:)

kaťaaa

fidka, prepac, ale to nebolo rozumne riesenie uzivat antibiotikeňa, ktore ti nepredpisal samotny lekar a ktore navyse nie su kompletne. kazde antibiotika maju svoj pocet, ktory je velmi dolezity a ktory sa musi dodrziavat, t.j. mala by si dobrat vsetky 3. aj ked niekto berie antibiotika a na konci choroby sa uz citi zdravo, aj napriek tomu tie antibiotika musi douzivat, to je pravidlo. pretoze choroba sa moze opatovne vratit alebo pri najblizsom pouziti antibiotik uz nemusia ucinkovat. takze urcite nevahaj a zbehni k lekarovi a povedz mu co si uzila, aby si si este viac neuskodila.

fidka

ahoj kaťaaaa...no ja mám s ATB..problém..skoro na všetko som alergická...ešte SUMAMED, AZATRIL..ako tak znášam...a SUMAMED mi dal kamarát.....lebo jemu nič nebolo len chcel marodku...ale problém je v tom, že tabletky majú byť 3...a ja som ich mala len 2...-lebo jednu zjedol.....,,včera som si dala prvú.., dnes v noci druhú..a uvidím,, ako mi bude ráno..a zájdem asi za obv., nech mi predpíše SUMAMRD...aby som vybrala kompletnú dávku 3tab.,

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolia ma mandle - Fórum - ZDRAVIE.sk