Vytrhnut naraz 4 zuby mudrosti

Príspevok v téme: Vytrhnut naraz 4 zuby mudrosti
bojimsa

Ahojte, o 3 tyzdne idem na vytrhnutie 4 zubov mudrosti. Hrozne sa bojim, nikdy som nemala problemy so zubami a teraz toto. Budem po procedure v ukrutnych bolestiach? 2 zuby mam vyrastene uplne, jeden ciastocne a stvrty je este pod dasnom, tak sa bude aj rezat. Bozeeeee. Mam to v piatok rano, myslite, ze budem schopna ist v pondelok do roboty? Dakujem.

Iveta Michael

NIKDY V ŽIVOTE by som si nedala vytrhnúť naraz 4 zuby!!

žiadne .. toto ti fakt neradím,poznám čo bolesť vytrhnutého zuba (príšerne to bolelo ) a 4 naraz by bola pre mňa hotová smrť kks...

neviem čo viac k tomu dodať,ľutujem ťa ale nech ti to nerobia naraz preboha:(

Lerien

Ja som 4 dni po operacií. Tahali mi oba spodna zuby mudrosti naraz ..resp rezali, kedze ba mi rastli krivo ani jeden nebol vonku ... prisla som pan zubar mi dal injekcie , nic som necitila a zacal ...lava strana isla velmi rychlo, narezal vypacil, zasil, 10 min ... z pravou stranou sa natrapil viac...tym ze mne tie zuby blokovali sankovy klb nevedela som mat ani dokoran otvorene usta, zub musel "pilit" ci co s nim robil :) asi na 4 krat a vyberal ho po malych kuskoch, kedze som ho mala v kosti, mal vea hlbokych korenov a okolo neho boli nervy ...ale nejak ho vytrhol zasil ... nic som necitila, iba take tlacenie na sanku ... zakrok 45 min cena : 130 eur , robili ma v RS

Ked som odtrpla zacala ukrutna bolest ale len na lavej strane kde to bolo v kosti a horsie ...ziadny ibalgin nic mi nezaberalo, moja zacharana ? algifen kvapky, som na nich uz 4 den, opuch pomalyyyyy mizne ale neni to ziadna slava, usta otvorim ta max na 1 prst dalej ma to nepostu puchnuta gula ktoru mam na kosti,je tvrda a hrozne boli .... dnes je stvrtok , v pondelok idem na vybratie stehov tak som zvedava ci vobec otvorim usta ... zacinam sa kus bat :/

laura pausin

predvcerom my vybrali dolnu 8 micku v lavo kt lezala na krivo a tlacila na predosly zub injekcie boli 2x vobec to nebolelo akurat citite trochu tlak a jak vam do dlube stakymi jak srubovakmi to je na korene a potom musel rozvrtat cely zub aby ho vybral neviem ako to je ak je zub normalne kolmo este ma caka jeden na pravo kt je tiez trochu krivo ale nelezi az tak a dalsi hore na lavo ktory je skoro cely uz vonku a je na krivo ale nenaraza do nicoho inak ako to je s vyberanim hornych ??

operacia cca pol hodiny kvoli tomu ze lezal zub bolesti mierne iba citite pri hltani vecer si dat ibalgin. hoji sa to 6 - 7 dni

nichrozne

mne tiez vytrhla zubarka zub mudrosti, vobec nic som necitila, trvalo to max. 10 minut..mozem v pohode jest, nic ma neboli..a dva tyzdne idem vyberat dalsiu..

vilaamalka

ja som tiež mala ako ty ale pred rokmi a v pohode mi vytrhol 4 zuby naraz, mala som den volna , dala som si tabletku proti bolesti a prespala cely den a na druhy den som šla do školy, ale ked sa bojiš ,daj si ich vytrhnut v piatok a do pondelka budeš ok

AdamKrt

Ak by sa malo vytiahnut - 4 zuby mudrosti, 4 stolicky, tak maximalne by som to videl na maximalne 2 stolicky naraz - horne aj dolne, ale IBA NA JEDNEJ STRANE. Keby sa extrahovali vsetky 4, clovek by nemal na ktorej strane zuvat. Ono to dokaze pobolievat este dost dlhu dobu, takze je to dobre nechat zahojit.

ABRhpositive

ved je to starý príspebok.

BOZE CHRáNA TAK VELA ZUBOV VYTRHNUT NARAZ,NIKDY aj ked je ot jasne v a nestéze, je to len buiznis,totiž poistovne lepšie preplatia to ak 4 naraz ako len po jednom, chodte a spýtajte sa na to aspon troch nezávyslých lekárov uvidíš aké rozporupklné informávie dostaneš.sestre jedne pi navrhla išla k inému ten povedal bože chrán opuchneš a velmi dlho sa budeš zotavovot a a j iné problémy sa možu vyskytnut jasne lekár ti to nepovie pozerá na svoje vrecko ,viem že 4 zuby perfektne preplatia.najlepšie sa poistuje to čo je málo pravdepodobné že je či sa stane.máloíékedy 4 zuby vytiahnu naraz,nerob to

mojezuby

Dobry den.mam problemy so zubamy mudrosti uz rok sa mi prerezavaju a nenozu sa stale.mam iba z jedneho prerezanu malu spicku zuba.ked som bola pri svojom zubarovy pivedal mi ze mi odpali dasno odvtedy som tam nebola lebo sa strasne bojim.a to som este tu spicku vtedy prerezanu nemala..neviem ci mam ist k nemu alebo k nejakemu inemu zubarovi.on je uz predsa starsi a bojim sa aby to dioadlo dobre.a neviem ci nie je lepsie ked vam dasno prerezu alebo odoakla.prisim poradte mi lebo nevuem ako dkho vydrzim tie bokesti.dakujem

zubny princ

Akurat mi vyberali 2spodne, rezali dasno atd..
Urcite sa netreba bat , nic necitite ak vam pichnu dobru injekciu.:) pohodicka