Vytrhnut naraz 4 zuby mudrosti

Príspevok v téme: Vytrhnut naraz 4 zuby mudrosti
bojimsa

Ahojte, o 3 tyzdne idem na vytrhnutie 4 zubov mudrosti. Hrozne sa bojim, nikdy som nemala problemy so zubami a teraz toto. Budem po procedure v ukrutnych bolestiach? 2 zuby mam vyrastene uplne, jeden ciastocne a stvrty je este pod dasnom, tak sa bude aj rezat. Bozeeeee. Mam to v piatok rano, myslite, ze budem schopna ist v pondelok do roboty? Dakujem.

juliette221

ahoj. no mne by trebalo vytihnut 4 stolicky zuby mudrosti. to ti davali ib nladovku abo nieco take?bola si cely cas privedomi? fakt to tak zbera ze sa vobec nebojis a si uvolnena? ja mam totiz strasny strach

draci_zub

Vytrhávanie zubov je nezmysel, vždy sa to dá riešiť ináč. Nechať si dať zničiť zuby je smutné. Vysvetlím cez mail. Pozrite aj doktorzoubek.webnode.cz .

norcs

Ahoj.
Mne včera vytrhli zub mudrosti bolo to niečo hrozné... Robili mi to na dvakrat nakolko ráno injekcie nezaberali a bola to ukrutna bolest... Poslali ma domou a vrtila som sa poobede dostala som dalsie dve injekcie konečne sa mi to umrtvilo, ale aj tak to bolo strašné a to to strašnejsie a bolestivejsie je ked vám umrtvenie prestane učinkovat... je to neznesitelna bolest. aj teraz su uz takmer tri hodiny rano a ja tu trpím, ziadne analgetika nezaberaju a len plačem uz druhy den je to niečo hrozné.... usta nie a nie otvorit zomieram od hladu a hlavne od bolesti... mam ročneho synčeka asi sa dnes nevyspím, takže zajtra vlastne už dnes budem mat fantastický deň...........a aby som nezabudla lice puchne čim dalej tym viac... dokedy mám trpit tuto bolest?

wing

Dnes pred obedom mi vytrhli zub múdrosti (vľavo hore). Celé to aj so zašitím (1 steh) trvalo 7 minút. Robila mi to dr. Novotňáková na Heydukovej (BA). Je perfektná! Všetky moje obavy boli úplne zbytočné :-)

Carrena 27

Prave som prisla od zubneho chirurga. Vytrhol mi dve dolne stolicky, zuby mudrosti.Trvalo to asi 45 minut. Dal mi dost take konske injekcie, ktore trochu zo zaciatku boleli, ale dalo sa to vydrzat. Potom som mala celu sanku znecitlivenu. Najprv mi prerezal dasna dookola scalpelom, potom nieco vrtal a s takym dlatkom rozhybal zub. Potom ho vytiahol a ranu zasil. To iste s druhym. cely proces som necitila vobec nic. Teraz mam opuchnute cele usta a neuveritelne bolesti. Ale to nevadi. Hlavne, ze su prec. AK SI ICH NEDAME VYTIAHNUT, KED TREBA, TAK BUDEME MAT 100 KRAT HORSIE PROBLEMY A BOLESTI AKO TERAZ.
Takze prajem vsetkym, aby sa zbytocne neobavali a pripravili sa rychle do toho. Po zakroku zistite, ze to nebolo az take hororove, ako ste si predstavovali. Drzim palce.

mate59

Milanudatny - zvonka si na líce prikladaj chladný obklad,zmierniš opuch a nevyplachuj kamilkami ani šalviou.Uvažuješ o náhrade tej 7 -čky ? Držím palce.Keby bolelo,daj si Ibalgin.

.....

NO, tak to budeš mať ešte opuchnuté aspoň 3 dni. Ja som jedla iba polievky, lebo som nemohla otvoriť ústa...ale inak v pohode. Druhý krát, keď mi vyberali 8, chytla som infekciu, papuľu som neotvorila 2 mesiace, 38 teploty, od bolesti som revala celé týždne. Lieky mi odmietli predpísať. Ale nechcem ťa strašiť....držím palce..pa

Milanudatny

Takze pred cca 4 hodinami mi vytrhli dolnu 7 a 8-ku. Po podani par injekcii, ktore neboli nijak hrozne mi najprv odlomili tu 7 ku. potom mi tam vrtali, ale dost to bolelo, tak mi tam este pripichli trochu umrtvovacej injekcie a potom tom uz bolo v pohode. Mam to mierne napuchnute, ale stale pod vplyvom toho umrtvenia. Uvidim co nastane neskor. som si ale preentivne dal PANADOL extra. 2 tabl. Je to zasite a o tyzden mam ist vybrat stichi.

MILANudatny

Zdravim, mne idu zajtra vytrhnut jednu dolnu osmicku, vraj dve naraz sa nodporuca, tak som zvedavy. Rastie horizontalne do sedmičky a podla mojej zubarky pojde von aj 7 aj 8. SUPER PERSPEKTIVA. V pripade, ze to prezijem, napisem pocity a skusenosti. Bud mi to robit v Martinskej FN. ZATIAL SA Majte a drzte mi palce.