Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

polamala som si mihlanice s kliestikmi

Príspevok v téme: polamala som si mihlanice s kliestikmi
buxa

cauko,na vianoce som dostala kliestiky na mihalnice a nevedela som,ze sa nemozu aplikovat na mihalnice na ktorych bola uz nanesena spirala.tak som ich skusala a par mihalnic mam teraz polamanych.ako rychlo sa mi mihalnice znovu obnovia???(stare polamane opadnu a narastu nove)ale aj ked sa mi mihalnice obnovia bojim sa pouzivat kliestiky,lebo neviem ako na to,neviete niekto poradit neaky postup?kamosky mi poradit nevedia,lebo oni maju huste a dlhe mihalnice,takze kliestiky ani doma nemaju.dakujem vam za kazdu vasu radu...

Lucinka33

??? Ano, kliestiky by sa mali vzdy pouzivat na mihalnice BEZ spiraly. Az potom sa nanasa spirala. Lebo sa ti mozu poskodit. A ked si si ich vytacala kliestikmi az po pouziti spiraly nemala si z toho take polepene mihalnice?

???

hmm plss takto pootm mozem kliestiky pouzivat len na mihlanice bez spirali?? fuu lebo ja uz kliestiky pouzivam asi zo daaky pol rok a pouzivala som ich vzdy len na mihalnice na ktorych uz bola spirala ...to bol asi zly posstup ze??:)

Lucinka33

Buxa s kliestikmi narabaj opatrne, najprv stlacaj len jemne, aby si zistila, kolko vydrzia :) Ja kliestiky pouzivam uz vela rokov a este som problem s lamanim mihalnic nemala, mozem ich stlacat ako chcem. Ale moja sestra, co ich tiez pouziva ich napriklad nemoze stlacit viackrat za sebou, lebo sa jej uz polamu, ma jemnejsie mihalnice.

usiko

ja ich pouzivam uz asi desat rokov....musis ich pouzit len na ciste mihalnice, lebo nanesene mihalnice spiralou dolames.....podla mna ked si das dole spiralu teraz, tak uvidis, ze ich nemas polamane, len sa zohli a vyrovnaju sa.....

Pouzivat ich mas takto- najprv si kliestikmi zachyt mihalnice tesne pri viecku, teda tesne tam, kde vyrastaju z viecka a stlac ich.....potom sa kliestikmi postupne posuvaj smeru ku koncekom mihalnic, systemom posun stlac, posun, stlac, posun, stlac.....a cvikom sa ti podari dostat nadherne vytocene mihalnice......ale je podstatne, aby ta to nebolelo, teda aby si ich kliestikmi netahala....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

polamala som si mihlanice s kliestikmi - Fórum - ZDRAVIE.sk