Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ŠŤASTIE ... ?

fraisee

pocit stastia sa u mna dostavuje ked sa vyvalim na plaz a mam v ruke farebny chladeny koktail, na hlave slamenak, nikto sa ma nic nepyta a nic odomna nechce. no proste rajsky klud.

marga

ja som momentalne neuveritelne velmi stastna,po pozreti si jedneho filmu o afganistane a irane,kde behali jednonohy ludia a nahanali sa ked im cerveny kriz zhodil lietadlom protezy do puste.....

macko13

ja sa citim neuveritelne štastna, ked som v blizkosti ludi ktorych moc milujem...som s nimi bavime sa.....lkecame.....milujem tie chvilky s nimi....ale tiez som velmi stastna ked mam po boku niekoho o kom viem ze ma ma rad....lubi ma..a som pre neho ta jedina..mozem sa na tu osobu spolahnut..smiat sa s nou,,vyplakat sa jej.....samozrejme mam pocit stastia aj ked sa mi dari v skole....ale ten pocit sa nevyrovna tomu o com som pisala pred tou skolou:)

ninulaaaaaa

ja som šťasná ked sa mi darí v škole(i ked to nieje moc čato),som rada ked nemame v rodine problémy,či už hádky,choroby a mnohe ine...proste pre mna je to zivot ktory by mi vyhovoval..a som stastna ked nemam s priatelom konflik....pre mna nieje stastie len peniaze...za to si nic nekupim..pre man je to rodinna pohoda

kaťaaa

kazdy z nas ma obdobie kedy sa citime stastne a potom naopak, kedy sme smutni.
ALE.. zavisi vela od toho ako sa my sami postavime k zivotu, ako ho budeme vnimat..
mozeme byt stasni uz len preto, ze sme zdravi (tym nemyslim vacsie-mensie zdrav. problemy, ktore nas casto postretnu), mame strechu nad hlavou, mame co jest, mame sancu studovat alebo pracovat, mame rodinu, blizkych alebo priatelov, mozeme zit.. to su take tie nematerialne hodnoty, vdaka ktorym by sme mali byt stastni, ale velakrat na ne zabudame a nevazime si to co mame.
a co sa tyka takeho toho pocitu stastia, ktore zvykne necakane zaplavit nase telo - no je to dost individualne..
mne sa velakrat stane, ze ma zrazu obleje taky pocit stastia, ze ako sa mam vlastne dobre, to je uzasny pocit.
a vyvolat mi ho dokaze neskutocne vela veci. uz len nejaky prijemny den, ktory zazijem s ludmi, ktorych mam rada, alebo hocijaka drobnost, ktora ma postretne cez den. staci niekoho usmev a hned som stastnejsia:) a tychto dovod je fakt nespocetne vela, hocijaka drobnost ma dokaze urobit stastnou. a tak by to malo byt, mali by sme sa vediet tesit z malickych veci, ktore nam zivot ponuka, vazit si vsetko co mame a tesit sa z kazdeho noveho rana:)
a for ewinka - nechce sa mi verit, ze by si doposial NIKDY nebola stastna. to fakt nemas nic z toho co som napisala vyssie? nezazila si nikdy prijemny den? urcite ano, len asi to vsetko beries ako samozrejmost, ci nie? a urcite aj budes stastna, ale dost zavisi aj od teba ako tomu dopomozes a ako sa postavis k svojmu zivotu, ale vsetko sa da zmenit, ver mi:)

hohoho

stastie to dokonale pride az raz...teraz ma robi stastnou ked som sama sebou a sucasne neublizujem aspon vedome inym

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ŠŤASTIE ... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk