Predmemstruacny syndrom

Príspevok v téme: Predmemstruacny syndrom
lenka8

Tri Tyzdne pred menzesom mam strasy hlad, depku,na vsetko som precitlivela a neviem, co s tym!!! V podstate zijem 1 tyzden normalne a zvysok su len nervy. Neviem, co s tym, poradte mi nieco. Nejem mastne ani sladkosti, pijem 4 litre denne. Nemozem vsak cvicit zo zdravo. dovodov, hoci by som velmi rada mala pohyb, mam vseobecne dost melancholicku povahu a dost stresu v skole. Dakujem za kazdu odpoved!!!!

igris

ja som uzivala hormony par mesiacov a pekne sa to upravilo, bolo so mnou uz na nevydrzanie :) stale som brecala a bola podrazdena

syma

tak si daj hroznovy cukor, ja som 2 tyzdne pred menzesom schopna zjest aj "hadovi nohu" tak to hovori moj muz, pretoze vtedy som ako kobylka a jem co ma napadne, no ako tehotna ale jem vtedy aj vela hroznoveho cukru a to mi asi dviha naladu ale ked ho dostanem, tak je to vsetko fuc

broňa

ten stres a melancholická povaha môže spôsobovať,že máš blízko k PMS. Vyskúšaj púpalku!!!Kamarátka mala podobné problémy,nič nepomáhalo až púpalka. Užívala v kapsulách. (púpalka dvojročná)