ako pribrať

Príspevok v téme: ako pribrať
vierka_44

Mám 20 rokov 168 centimetrov a 48kg. Snažim sa pribrať už niekoľko rokov, ale bez výsledku.Jem vela,ale nepomáha to skôr schudnem ako priberiem. Cez týždeň som na internáte a keď prídem na víkend domov hneď my všetci hovoria, že som schudla a pritom sa dosť napchávam.Je pravda že sa stravujem dosť nepravidelne lebo v škole občas nestíham zjesť ani desiatu ale večer si to potom vynahradím veľkými dávkami jedla a sladkého.Prosím poraďte mi ako pribrať.

kitten

mám 16 a tiež mám podobný problém... a lekárka mi odporúčila brať tie B12-ky najlepšie v injekciách aby zbytočne nezaťažovali organizmus.. vedlajšie účinky nemá je to len vitamín... keď to zkonbinuješ s pangamínom to sú pivovarské kvasnice ktoré obsahujú veľa vitamínov B .. myslím že by ti to malo pomôcť.. a na dodanie energie minerálku Fatru zmiešanú s coca colou...samozrejme dať vždy menej coca coly lebo obsahuje vela cukru a fatra obsahuje zasa užitočné minerály ;-)

adus

ahojte mam uplne ten istý problem 20 rokov, 168 cm a 46 kg..tak rada by som pribrala ale vobec to nejde.. zacala som chodit na výsku a stres mi k priberaniu teda vobec nepomaha este viacej chudnem, neviem ako by som mohla pribrat.. nevie mi niekto poradit najlepsi liek na chut do jedla?

miruska32323

Natalia 007: mam rovnaky problem. Aj ja mam 13rokov, 162cm,a 44kg... Mozno to neznie az tak zle ale pravda je ina. Snazim sa pribrat,ale marne zerem a napchavm sa ale nic z toho. :(

miruska32323

Ahojte,mam 162cm a 44kg vyzeram ako nejaka spajdla a vacsina ludi si o mne mysli,ze som anorekticka.No nie som! Je to dost neprijemny pocit ked vies,ze ludia si o tebe suskaju... Ja sa snazim pribrat no neviem napchavam sa ako blba a nic z toho. PROSIM POMOZTE MI

DJ HiDe

natalia.007, ked mas 13, si este len v pociatocnom stadiu vyvoja, kedy este s vahou pojdes hore postupne s vekom...v tvojom veku som bol tiez ako keks, teraz je vsak zo mna 90kg cudo :)

natalia.007

Mám 13 rokov a chcem pribrať. Stále sa to snažím ale zdá sa mi že mám až veľmi veľa pohybu. Aj keď stále toho zjem veľa nepriberiem. Myslím že ti je aj geneticky dané. Obaja rodičia sú štíhli. Som v triede najchudšia. Moje spolužiačky už majú niečo cez 45-50kg.

vierka_44

ahoj syma so stitnou zlazou nic nemam uz mi ju kontrolovali a tiez si nemyslim ze to suvisi so stresom bo som v celku v pohode.No ked pridem po tyzdni domov tak pocuvam ze som zase schudla a ked vymenujem co som vsetko pojedla tak sa len chytaju za hlavu asi skocim doktorovi cez prazdniny lebo inak nemam na to cas ale diky za radu:))

tessee

nuz ak niekomu pomoze b12 ka tak je to fajn ,u mna doktorka vyskusala vse mozne no pribrat som nepribrala,a to som uzivala aj proteiny pre sportovcou.no nezabralo